HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI  GÜNÜ

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KAYSERİ HEYETİNDEN MUSTAFA YALÇIN’A ZİYARET
KAYSERİ HEYETİNDEN MUSTAFA YALÇIN’A ZİYARET

Kayseri heyetinden Mustafa Yalçın’a ziyaret. Van Büyükşehir Belediyespor ile Kayserispor maçı için Van’a gelen Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve Kayserispor yönetimi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret etti. Türkiye Kupası üçüncü turunda Van Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek olan Van Büyükşehir Belediyespor ile Kayserispor maçını izlemek üzere Van’a gelen AK Parti Kayseri Milletvekili […]

Kayseri heyetinden Mustafa Yalçın’a ziyaret.
Van Büyükşehir Belediyespor ile Kayserispor maçı için Van’a gelen Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve Kayserispor yönetimi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret etti.
Türkiye Kupası üçüncü turunda Van Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek olan Van Büyükşehir Belediyespor ile Kayserispor maçını izlemek üzere Van’a gelen AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kulüp Başkan Vekili Naci Bedir, Kayserispor Asbaşkanı Mehmet Çakmak Uyar, Kulüp Genel Sekreteri İsmail Çöl, Kulüp Yetkilisi Fatih Çağlar Öcal ve Basın Sözcüsü Hasan Ahmet Eskici’den oluşan heyet, maç öncesi Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Sohbet havasında geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Yalçın, Van Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında konuklarına bilgi verdi.
Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektiren Genel Sekreter Yalçın ve Kayserili konukları, daha sonra maçın oynanacağı Atatürk Stadı’na geçtiler.(Spor Servisi)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz