Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KAYSERİ İL SINIRLARI İÇİ ONLARA EMANET

Bu haber 29 Mart 2019 - 13:40 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
KAYSERİ İL SINIRLARI İÇİ ONLARA EMANET

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir İtfaiye Müdürlüğünü gezerek genel çalışmaları hakkında bilgiler aldı ve bu merkezin önemini vurgulayarak 7 gün 24 saat mesai yapan ve yaşayan bir kurum olarak, İtfaiyenin şehirlerde önemini belirtti. 
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamasında; “Belediyemizin İtfaiye ekibine ziyaret de bulundum. Teknik donanımı üst düzey de olan bir ekibe sahipler. İtfaiye Personeli de sürekli eğitim alarak alanlarında uzmanlaşmış durumdalar. Onlar Kayseri’nin her karışında hizmete hazır olarak bekliyorlar. Halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için her an görevde olan itfaiye çalışanlarına başarılar diledim” dedi. 
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, İtfaiye Çalışanlarını şevkli, heyecanlı ve gönüllü gördüğünü, bu açıdan Kayserililerin rahat olması gerektiğini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA