SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

KAYSERİ İYİ OLACAK…İYİ PARTİ İL BİNASI HİZMETE GİRDİ
KAYSERİ İYİ OLACAK…İYİ PARTİ İL BİNASI HİZMETE GİRDİ

Yeni kurulan İyi Parti açılışı gerçekleşti. Açılış basın toplantısında Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Prof. Dr. Abdul Kadir Yuvalı, Mustafa Öztürk, Metin Soylu, Ahmet Yücesan, Adnan Kenanoğlu çok sayıda İyi Partiye gönül verenler açılışta hazır bulundular. Açılışta Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, sorulara cevap verdi Hallaç oğlu , Bu ülkenin üzerine İyi Parti bir güneş doğdu ilk […]

Yeni kurulan İyi Parti açılışı gerçekleşti. Açılış basın toplantısında Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Prof. Dr. Abdul Kadir Yuvalı, Mustafa Öztürk, Metin Soylu, Ahmet Yücesan, Adnan Kenanoğlu çok sayıda İyi Partiye gönül verenler açılışta hazır bulundular.
Açılışta Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, sorulara cevap verdi Hallaç oğlu , Bu ülkenin üzerine İyi Parti bir güneş doğdu ilk seçimde 50 Milletvekiliyle Meclisteyiz dedi. Prof. Dr. Abdul Kadir Yuvalı da Türkiye gündemiyle ilgili bir konuşma yaptı.
Heyecanı yüzünden okunan KTO Üyesi olan İş Adamı Hüseyin Tekin ,” Türkiye 25 ekim 2017 tarihinde yeni umutlarla gebe bir Türkiye ye uyandı. O gün “güneş” Türk Milletinin yarınları için doğdu, ufku Türk milletini için aydınlattı. Türkiye Cumhuriyeti boynu bükük kalmasın, Türk Milleti umudunu kayıp etmesin şiarıyla sayın Meral Akşener liderliğinde İyi Parti.
İyi parti bütün yurtta büyük bir heyecanla karşılandı. Bütün yurtta milyonlarca gönüllü vatan evladı milletimize bu kutlu müjdeyi ulaştırmak için teşkilatlanma çalışmalarına başladı. Ekmeğimizi birlikte bölüştüğümüz alın terimiz, alın terine, gözyaşımız gözyaşına karışan inşallah güzel günlere de birlikte kavuşacağımız memleketimizin Kayseri’de bu kutlu vazife şahsımıza tevdi edildi. Ağır sorumlulukla hızla beklemeksizin halkımızla kucaklaşacağımız hizmet binamızı tuttuk. Bugünde burada iyiliğin kapılarını Kayserimizle hep birlikte açıyoruz. Resmi açılışımız ilerleyen tarihlerde yapılacak. Halkımız sabırsızlıkla bu gönül seferberliğine omuz vermek istediği, bizlerde hızla halkımıza İyi partiyi anlatmak istediğimiz için parti binamızı resmi açılış öncesi faaliyete geçirmeyi uygun bulduk.
İyi adalettir, iyi umuttur, iyi bilgidir, iyi zenginliktir o da burada var. İyi medeniyet demektir ve bu yolun taşlarını cesurlar döşer. Cesurlarda buradadır. Bizler siyasette bir alan aramıyoruz. Cepheleşmenin tarafı değiliz. Çağrımız bütün Türkiye’yedir. İyilik güneşin aydınlığında bütün farklarımızı bir kenara bırakarak büyük Türkiye özleminde 80 milyonu bir araya getirecek, milletimizle kucaklaşacağız. Şehrimizin yeniden ticaretin ve sanayinin başkenti olmasını sağlayacağız. Milletimiz yeni bir iktidarla, güçlü bir Türkiye ile yola devam etme niyetini açıkça beyan etmektedir. Bugün millet adına üstlendiğimiz görevi ilan etmek için buradayız. Umutlarımız var hayallerimiz var zengin ve mutlu bir Türkiye istiyoruz. Gücümüz var özgür bir toplum istiyoruz. Hakkımız var yeni bir siyasal hareketle Türkiye kucaklaşmasını başlatıyoruz. YÜKSEL KALKAN

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz