MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

KAYSERİ KİTAP FUARI’NA ÖVGÜLER GELMEYE DEVAM EDİYOR
KAYSERİ KİTAP FUARI’NA ÖVGÜLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlediği 1. Kayseri Kitap Fuarı, Kayseri ve çevre illerden büyük ilgi görüyor. Kitap Fuarı’na katılan birbirinden ünlü yazarlar, fuardan övgüyle bahsederek uluslararası kalitede bir fuarla karşılaştıklarını belirtiyor.  Büyükşehir Belediyesi, 1. Kayseri Kitap Fuarı 120’ye yakın yayınevi, yüz binlerce kitap ve her gün imza ve konferans için fuara gelen ünlü […]

Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlediği 1. Kayseri Kitap Fuarı, Kayseri ve çevre illerden büyük ilgi görüyor. Kitap Fuarı’na katılan birbirinden ünlü yazarlar, fuardan övgüyle bahsederek uluslararası kalitede bir fuarla karşılaştıklarını belirtiyor. 

Büyükşehir Belediyesi, 1. Kayseri Kitap Fuarı 120’ye yakın yayınevi, yüz binlerce kitap ve her gün imza ve konferans için fuara gelen ünlü yazarlarla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Kayseri Kitap Fuarı’na Ünlü Yazarlardan Talha Uğurluel ve Hatice Kübra Tongar da katıldı. Fuarda kitaplarını imzalayan Talha Uğurluel, ayrıca ‘2. Abdülhamit Han’ konulu bir konferans verdi. Hatice Kübra Tongar da okurlarıyla önce imza standında, ardından da ‘Bağırmayan Anneler’ konulu konferansta bir araya geldi. Her iki yazara da büyük ilgi gösterildi.
Kayseri Kitap Fuarı ile ilgili değerlendirmeler yapan Hatice Kübra Tongar, fuarı ‘şahane’ olarak nitelendirdi. Hafta içi olmasına rağmen fuara olan ilginin çok fazla olduğunu dile getiren Tongar, “Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. İlkler acemice olur ve bazı aksaklıklar çıkar; ama Kayseri Kitap Fuarı’nda hiç böyle bir şey görmedim. Sanki yıllardır yapılan fuar gibiydi. Bizler yıllardır TÜYAP İstanbul Fuarı ile okuyucularımızı ağırlarız. İstanbul’da okuyucuların o ışıl ışıl bakışını Kayseri halkında gördüm. Kültürel seviyenin bu denli artması çok güzel. Ayrıca insanların birbirlerine kitap hediye ettiğini görüyorum. Bu çok güzel bir davranış. Bu davranış bizim çocukluğumuzda kalmış gibi hissediyordum. İnsanların kitaba bu kadar ilgi göstermesi organizasyonun iyi olduğunun yansıması. Emeği geçenlerin ellerine sağlık” dedi.
Tarihçi Yazar Talha Uğurluel de, Kayseri Kitap Fuarı’nı gördüğünde birinci olduğuna inanamadığını söyledi. 36 yıldır düzenlenen TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı gibi bir fuarla karşılaştığını ifade eden Uğurluel, “Okullu çocuklar, üniversiteli gençler yazarların ve kitapların peşinde koşturuyorlar. Bu bizim özlediğimiz bir manzara. Birçok fuarda bir takım acemilikler olur; ama Kayseri Kitap Fuarı şu ana kadar gittiğim fuarlar içinde en iyi fuarlardan bir tanesi. Uluslararası bir fuar kalitesinde. Üç saat kitaplarımı imzaladım. Bu durum tamamen fuarın kalitesini ve organize edenlerin özverili çalışmasını gösteriyor” diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz