Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KAYSERİ KOCASİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDEN ‘EN DEĞERLİ VARLIĞIM ANNEM’ PROJESİ

Bu haber 19 Aralık 2018 - 14:22 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.
KAYSERİ KOCASİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDEN ‘EN DEĞERLİ VARLIĞIM ANNEM’ PROJESİ

Kayseri Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak; TÜBİTAK 50.  lise öğrencileri araştırma projeleri kapsamında değerler eğitimi alanında okulumuz 10 B sınıfından Merve Sertkaya ve 11 B sınıfından Merve Çetin, Danışman öğretmen Fuat Aydın koordinatörlüğünde ‘En Değerli Varlığım Annem’ isimli bir proje çalışması yürütmekte.

Projede okulumuz öğrencilerine anneye bağlanma ölçeği uygulanmış ve bağlılık düzeyi düşük olan hedef gruba bağlılığı güçlendirici etkinlikler planlanmış olup etkinlikler sonunda yine aynı hedef gruba bağlanma ölçeği tekrar uygulanarak anlamlı bir farkındalık yaratılıp yaratılmadığı test edilecek. Yapılacak proje etkinliklerinin basın yayın yoluyla topluma duyurularak farkındalık yaratılması düşünülmektedir.

Bilim merkezine annelerimiz ve öğrencilerimiz ile yaptığımız bu etkinliğin basın yayın kuruluşları tarafından yayınlanması yaptığımız çalışmanın daha geniş kitleler tarafından duyulmasını dolayısıyla farkındalık yaratılmasını sağlayacak. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA