Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ OBM’ DE TÜRK KIZILAY’INDAN FARKINDALIK KONFERANSI

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 12:19 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
KAYSERİ OBM’ DE TÜRK KIZILAY’INDAN FARKINDALIK KONFERANSI

Kayseri OBM’ de Türk Kızılay’ından Farkındalık konferansı.

Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda Türk Kızılay’ından Farkındalık Konferansı yapıldı.

Konferansa Bölge Müdürümüz Adnan Diltemiz, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Türk Kızılay Talas Şube Başkanı Ünal Yüksel, Türk Kızılay Kan Merkezi Kök Hücre Sorumlusu Behlül Budak, Türk Kızılay Kadın Gönülleri Yönetim Kurulu Başkanı Vildan Özaşır, Türk Kızılay Talas Gönüllü Üyesi Tayfun Yılmaz, Türk Kızılay Kan Merkezi Planlama Uzmanı Kürşat Yılmaz, Bölge Müdürlüğümüz ve İşletme Müdürlüğümüz personelleri katıldı.

Konferans saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kürsüye davet edilen Türk Kızılay Talas Şube Başkanı Ünal Yüksel; Türk Kızılay’ının yaptığı işleri ve sorumluluk alanları ile ilgili, Kan Merkezi Kök Hücre Sorumlusu Behlül Budak Kök Hücre bağışıklığının önemini, bağışçılardan kök hücrenin nasıl alındığını ve hangi aşamalardan geçtiği, Kadın Gönülleri Kurulu Başkanı Vildan Özaşır gönüllülük, Planlama Uzmanı Kürşat Yılmaz kan ve kan hizmetleri ve Gönüllü Üyesi Tayfun Yılmaz ise İlk Yardım konusuyla ilgili detaylı bilgiler verdiler. Bölge Müdürümüz Adnan Diltemiz’in Türk Kızılay Şube Başkanı, üye ve gönüllülerine makamında plaket vermesiyle konferans sona erdi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER