Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ OSB YAPILAN İŞBİRLİKLERİ İLE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Bu haber 02 Ekim 2018 - 12:18 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.
KAYSERİ OSB YAPILAN İŞBİRLİKLERİ İLE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Kayseri OSB ve Kayseri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü İşbirliği Protokolü.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerle, Kayseri Organize Bölge Müdürlüğü çalışanlarına eğitsel ve psiko – sosyal destek sağlamak, aile içi iletişim, eğitim, hukuk, medya ve sağlık gibi alanlarda yetkinlik kazandırılarak problemlerle başa çıkabilme becerilerine, bireylerin sahip olduğu kaynakları en etkin ve etkili şekilde yönetebilmelerine katkıda bulunmak amacıyla, Kayseri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü arasında “ İşbirliği Protokolü “ imzalandı.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, Kayseri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer ve Müdürlük çalışanları katıldı.

İmza töreninde bir konuşma yapan Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan; “ Kayseri OSB olarak kurumlar arası koordinasyona ve işbirliklerine her zaman büyük önem veriyoruz.

Daha öncede ORAN, KOSGEB, Belediyelerimiz ve birçok STK ile işbirliği yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Sanayimize, sanayicimize ve OSB’de çalışan yaklaşık 75 bin iş ortağımıza; fayda sağlayacak her türlü birlikteliği sağlamak için caba gösteriyoruz.

Bu çalışmalarımız artarak devam edecek. Aile ve Sosyal Politikalar ile işbirliği içerisinde hizmet çıtamızı artıracağız. Yapılan bu iş birliği kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların, yürütülmesi, planlanan tanıtım, eğitim, sunum, bilgilendirme toplantıları ve karşılıklı veri alışverişi konularında imzalayacağımız protokol ile Kayseri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzle beraber çok önemli işlere imza atacağımıza inanıyoruz. “ dedi.

Kayseri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer; Kayseri OSB ile yapmış olduğumuz işbirliği ile başarılı çalışmalara imza atacağız. Sayın Başkan Tahir Nursaçan ve projede emeği geçen ekibine teşekkürlerimi sunuyorum, dedi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER