googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ TİCARET BORSASI KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİNİ BULUŞTURDU

Bu haber 15 Mart 2019 - 11:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.
KAYSERİ TİCARET BORSASI KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİNİ BULUŞTURDU

Kayseri Ticaret Borsası Kırmızı Et Üreticilerini buluşturdu.

Borsamızın ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısına Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Melikgazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kocasinan Belediye Başkan adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Önceki dönem Ak Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, Kayseri Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Sami Yılmaz, Kayseri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ercan Aras ve çok sayıda kırmızı Et üreticisi katıldı.

 

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış şöyle konuştu. “ Biz Kayseri’deki kırmızı Et üreticilerimizin ve besicilerimizin sorunlarını yakından takip ediyoruz. Bu toplantıyı Kırmızı Et Üreticilerimizin sorunlarını ve taleplerini daha iyi anlatıp sorunların çözümü noktasında sonuç almak için düzenledik.

Üreticilerimiz, Belediye Başkanlarımıza ve Milletvekillerimize sektörde yaşadıkları sorunları ve taleplerini ilettiler. Sorunların çözümü noktasında gayet verimli toplantı olduğuna inanıyorum.

Başkan Bağlamış İstihdam Seferberliği 2019 kapsamına da değinerek, Kampanyayı canı gönülden destekliyoruz. Borsa olarak elimizi taşın altına koyduk. Bu konuda Kayseri’de bizden istenen verilere ulaşacağız İnşallah.

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER