AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN CAHİT ÖZDEN TÜRGEV’DE

AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN CAHİT ÖZDEN TÜRGEV’DE

BÜYÜKKILIÇ: TARİHİ DOKUYLA İLGİLİ HARIL HARIL ÇALIŞIYORUZ

BÜYÜKKILIÇ: TARİHİ DOKUYLA İLGİLİ HARIL HARIL ÇALIŞIYORUZ

İLÇE MÜFTÜSÜ YAHYA POLAT, MELİKGAZİ’DE…

İLÇE MÜFTÜSÜ YAHYA POLAT, MELİKGAZİ’DE…

KAYMAKAM MURAT DURU, ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM MURAT DURU, ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

NURULLAH AYDIN YAZIYOR…DEĞİŞEN NE? ALGIDA FARKLILIK

NURULLAH AYDIN YAZIYOR…DEĞİŞEN NE? ALGIDA FARKLILIK

KAYSERİ, TRAVEL TURKEY FUARINDAN UMUTLU DÖNDÜ

İlimizin bu yıl ilk kez katıldığı Travel Turkey İzmir Fuarı’ndaki Kayseri standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Kayseri’den, turizmle alakalı tüm kurum ve kuruluşlar, meslek odaları, oteller ve seyahat acenteleri 4 gün boyunca devam eden fuardaki tanıtım faaliyetine katıldı ve fuardaki hedef kitlelerine kendilerini anlatma imkânı buldu.

Fuara katılan otellerimiz ve seyahat acenteleri, fuar boyunca yaptıkları görüşmeler ve kurdukları bağlantılar sayesinde özellikle Erciyes Kış Turizm Merkezine yönelik turların sayısının epey artacağından ve bu sezonun Erciyes için oldukça verimli geçeceğinden umutlular.

Kayseri’nin en önemli turizm değerleri olan Erciyes Dağı, Kapuzbaşı Şelaleleri, Soğanlı Ören Yeri ve Yeraltı Şehirleri gibi pek çok öğenin canlandırıldığı Kayseri standında, yöresel lezzetlerin tanıtımının yapıldığı mantı, sucuk ve pastırma reyonları da büyük ilgi gördü. Fuar süresince İlimiz standına gelen ziyaretçiler, Kayseri mantısı, Kayseri sucuğu ve pastırmasını hem tatma hem de satın alma imkânı buldular.

Vali Orhan Düzgün, fuara katılan turizm sektörü temsilcilerinin, fuardan umutlu dönmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade ederken, fuara katılım konusunda destek veren Büyükşehir Belediyesi, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı, Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı, TÜRSAB Erciyes Bölge Yönetim Kurulu, Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği, Kayseri Erciyes A.Ş.  ve emeği geçen tüm kurum, kuruluş ve kişilere teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • İlimizin bu yıl ilk kez katıldığı Travel Turkey İzmir Fuarı’ndaki Kayseri standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Kayseri’den, turizmle alakalı tüm kurum ve kuruluşlar, meslek odaları, oteller ve seyahat acenteleri 4 gün boyunca devam eden fuardaki tanıtım faaliyetine katıldı ve fuardaki hedef kitlelerine kendilerini anlatma imkânı buldu. Fuara katılan otellerimiz ve seyahat acenteleri, fuar boyunca yaptıkları […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz