Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ ULUSLARARASI FUAR VE KONGRE MERKEZİ İNŞAAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR 

Bu haber 28 Kasım 2018 - 11:56 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
KAYSERİ ULUSLARARASI FUAR VE KONGRE MERKEZİ İNŞAAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR 

Fuarcılık alanında ülkemiz ekonomisine önemli katkılar sağlaması hedeflenen, Kayseri OSB himayesinde yaptırılmakta olan Kayseri Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaat çalışmalarına hızla devam ediyor.
Kayseri OSB’nin uygulamaya dönük büyük ve örnek projeleri arasında yer alan Kayseri Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tahir Nursaçan “Mart 2019’da hizmete sunmayı planladığımız Fuar ve Kongre Merkezi sadece ilimiz değil, civar vilayetlere de hizmet edecek şekilde ülkemiz ekonomisine katma önemli katma değerler sağlayacaktır.
Tarihinde hep ticaret ile anılmış, geçmişinde Yabanlu Pazarı gibi dünyanın ilk uluslararası fuarını barındıran şehrimize, bu fuar alını kazandırmak boynumuzun borcudur.
Günümüzde pazarda meydana gelen yeni gelişmeler rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı ortamları doğurmuştur.
Fuar organizasyonları sadece organizatör firmalar ya da katılımcı firmalar açısından değil, aynı zamanda düzenlendikleri kent, bölge hatta ülkeler için olumlu sonuçlar doğurmakta, yöre halkının sosyal ve kültürel gelişimlerine önemli katkılarda bulunmaktadırlar.
Fuar Merkezi’nin tamamlanabilmesi için yoğun tempoyla çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum. “ dedi.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA