BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ’NİN ANNESİ VEFAT ETTİ

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ’NİN ANNESİ VEFAT ETTİ

YENİLİKÇİ BELEDİYEDEN DEV SOSYAL MARKET HİZMETİ

YENİLİKÇİ BELEDİYEDEN DEV SOSYAL MARKET HİZMETİ

KAYSERİ ŞEKER’DEN  İŞÇİSİNE  REKOR ZAM

KAYSERİ ŞEKER’DEN İŞÇİSİNE REKOR ZAM

DAHA SAĞLIKLI ÇEVRE İÇİN KOCASİNAN’DA KANALLAR TEMİZLENİYOR

DAHA SAĞLIKLI ÇEVRE İÇİN KOCASİNAN’DA KANALLAR TEMİZLENİYOR

VERGİ DAİRESİ GELİR UZMAN YARDIMCISI İKİ SANIĞA FETÖ’DEN HAPİS CEZASI

VERGİ DAİRESİ GELİR UZMAN YARDIMCISI İKİ SANIĞA FETÖ’DEN HAPİS CEZASI

KAYSERİ VALİLİĞİNDEN GAZİLER VE YAKINLARINA İFTAR YEMEĞİ
KAYSERİ VALİLİĞİNDEN GAZİLER VE YAKINLARINA İFTAR YEMEĞİ

Kayseri Valiliği öncülüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gaziler ve yakınlarına iftar yemeği verildi. Kayseri Şeker Fabrikası tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Mehmet Emin Avcı, Baha Başçelik, Zekeriya Güney, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, kamu kurum ve kuruluşlarının il ve bölge müdürleri ile gaziler ve […]

Kayseri Valiliği öncülüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gaziler ve yakınlarına iftar yemeği verildi.
Kayseri Şeker Fabrikası tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Mehmet Emin Avcı, Baha Başçelik, Zekeriya Güney, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, kamu kurum ve kuruluşlarının il ve bölge müdürleri ile gaziler ve yakınları katıldı.
İftar yemeğinde bir konuşma yapan Vali Kamçı, Ramazan ayında bulunduğumuz bu mübarek günlerde, gaziler ve yakınları ile iftar sofrasında buluşmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Mübarek Ramazan ayının milletimiz, İslam alemi ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.
Ülkemize yönelik terör saldırılarında, terörle mücadelede ve 15 Temmuz’da düzenlenen darbe girişiminde canını siper ederek gazi olan vatandaşlarımızın, aynı zamanda İstiklalimizin ve İstikbalimizin de teminatı olduklarını ifade eden Vali Kamçı, şöyle devam etti:
“Sizlerin verdiği mücadele ile bugün burada huzur ve güven içerisinde olduğumuzu biliyoruz.Bize düşen sizin bıraktığınız yolda vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza, bağımsızlığımıza ve kardeşliğimize sahip çıkmaktır.Göstermiş olduğunuz bu mücadelenin karşılığını bu dünyada sizlere verebilmemiz elbette mümkün değil.Sizlere, sevdiklerinizle birlikte hayırlı uzun ömürler diliyorum.Allah sizlerden razı olsun.”
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer ise vatanı için büyük fedakârlıklar gösteren şehitlerimize ve gazilerimize minnet borçlu olduklarını ifade ederek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak her zaman şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti.
Konuşmaların ardından Vali Kamçı, gaziler ve yakınlarının sorunlarını dinleyerek, onlarla fotoğraf çektirdi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz