HACILAR’DAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI YARARINA KERMES

HACILAR’DAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI YARARINA KERMES

BİR YILDA 2 MİLYONLUK HIRSIZLIK YAPTILAR

BİR YILDA 2 MİLYONLUK HIRSIZLIK YAPTILAR

KTO MECLİS BAŞKANI CENGİZ HAKAN ARSLAN OLDU

KTO MECLİS BAŞKANI CENGİZ HAKAN ARSLAN OLDU

HACI MEHMET ÇARŞIBAŞI, HAKK’A YÜRÜDÜ

HACI MEHMET ÇARŞIBAŞI, HAKK’A YÜRÜDÜ

ÖNEMLİ OLAN İNSANA YATIRIM

ÖNEMLİ OLAN İNSANA YATIRIM

KAYSERİ VALİLİĞİNDEN GAZİLER VE YAKINLARINA İFTAR YEMEĞİ
KAYSERİ VALİLİĞİNDEN GAZİLER VE YAKINLARINA İFTAR YEMEĞİ

Kayseri Valiliği öncülüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gaziler ve yakınlarına iftar yemeği verildi. Kayseri Şeker Fabrikası tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Mehmet Emin Avcı, Baha Başçelik, Zekeriya Güney, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, kamu kurum ve kuruluşlarının il ve bölge müdürleri ile gaziler ve […]

Kayseri Valiliği öncülüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gaziler ve yakınlarına iftar yemeği verildi.
Kayseri Şeker Fabrikası tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Mehmet Emin Avcı, Baha Başçelik, Zekeriya Güney, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, kamu kurum ve kuruluşlarının il ve bölge müdürleri ile gaziler ve yakınları katıldı.
İftar yemeğinde bir konuşma yapan Vali Kamçı, Ramazan ayında bulunduğumuz bu mübarek günlerde, gaziler ve yakınları ile iftar sofrasında buluşmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Mübarek Ramazan ayının milletimiz, İslam alemi ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.
Ülkemize yönelik terör saldırılarında, terörle mücadelede ve 15 Temmuz’da düzenlenen darbe girişiminde canını siper ederek gazi olan vatandaşlarımızın, aynı zamanda İstiklalimizin ve İstikbalimizin de teminatı olduklarını ifade eden Vali Kamçı, şöyle devam etti:
“Sizlerin verdiği mücadele ile bugün burada huzur ve güven içerisinde olduğumuzu biliyoruz.Bize düşen sizin bıraktığınız yolda vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza, bağımsızlığımıza ve kardeşliğimize sahip çıkmaktır.Göstermiş olduğunuz bu mücadelenin karşılığını bu dünyada sizlere verebilmemiz elbette mümkün değil.Sizlere, sevdiklerinizle birlikte hayırlı uzun ömürler diliyorum.Allah sizlerden razı olsun.”
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer ise vatanı için büyük fedakârlıklar gösteren şehitlerimize ve gazilerimize minnet borçlu olduklarını ifade ederek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak her zaman şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti.
Konuşmaların ardından Vali Kamçı, gaziler ve yakınlarının sorunlarını dinleyerek, onlarla fotoğraf çektirdi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz