Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI PERSONELİ EMEKLİ OLAN PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Bu haber 20 Eylül 2018 - 11:17 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.
KAYSERİ VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI PERSONELİ EMEKLİ OLAN PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Kayseri Vergi Dairesi başkanlığı personeli emekli olan personeline veda yemeği düzenledi.

Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı emekliye ayrılan Kaleönü Vergi Dairesi personelleri; Selcan Vural, Ayşe Çelebi ve Hatice Mollaoğlu için Karadeniz Balıkçılıkta bir veda yemeği düzenledi.

18 Eylül 2018 Salı günü öğle arasında düzenlenen emekli personellere veda yemeğine; Kaleönü Vergi Dairesi Müdürü Orhan Baktım, Erciyes Vergi Dairesi Müdürü Ali Kalkan, Mimarsinan Vergi Dairesi Müdürü Sezayi Polat, vergi dairesi müdür yardımcıları ile çalışan personel katıldı.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Kaleönü Vergi Dairesi Müdürü Orhan Baktım, emekliye ayrılan Selcan Vural, Ayşe Çelebi ve Hatice Mollaoğlu’na gayretli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederek emeklilik hayatlarında sağlık ve mutluluk dileklerinde bulundu.

Konuşmanın ardından Kaleönü Vergi Dairesi Müdürü Orhan Baktım, Erciyes Vergi Dairesi Müdürü Ali Kalkan ve Mimarsinan Vergi Dairesi Müdürü Sezayi Polat tarafından emekliye ayrılan Selcan Vural, Ayşe Çelebi ve Hatice Mollaoğlu’na törenle teşekkür plaketleri verilerek günün anısına birlikte fotoğraflar çektirildi.

Emekli personellere veda yemeğinde Karadeniz Balıkçılık İşletme Müdürü Muammer Kaya yemeğe katılanlarla tek tek ilgilendi.

Karadeniz Balıkçılık salon şefleri; Vahit Özdemir, Niyazi Yücel ve Abdullah Kendirci ise misafirlere en iyi hizmeti vermeye gayret gösterdi.

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER