706553.KAYSERİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ.23.11.2017

706553.KAYSERİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ.23.11.2017

KOLOMBİYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KAYSERİ VALİLİĞİNE ZİYARET

KOLOMBİYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KAYSERİ VALİLİĞİNE ZİYARET

ELMALI, EĞİTİM -BİR -SEN KAYSERİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

ELMALI, EĞİTİM -BİR -SEN KAYSERİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

KAYIP İHBARI EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

KAYIP İHBARI EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

69 SANIKLI FETÖ DAVASI DEVAM EDİYOR

69 SANIKLI FETÖ DAVASI DEVAM EDİYOR

KAYSERİ’DE YAŞAYAN ÖZVATAN’LILAR 9 ÇEŞİT ÇİĞKÖFTENİN SUNULDUĞU SOFRADA BULUŞTU

Kayseri’de yaşayan Özvatan’lıların bir bölümü, Aysu Su Arıtma firmasının ev sahipliğinde Özvatan Belediyesi’nin Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Halit Demir’inde katıldığı özel yoğrulmuş çiğköfte sofrasında bir araya geldi.

Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Özvatan’lı olan Aysu Su Arıtma firması sahiplerinin ev sahipliğinde çiğköfteli bir sofrada birlikte olmaktan dolayı memnuniyetini ifade etti.

Asıl amaçlarının kış süresince Kayseri’de yaşayan Özvatan’lılarla bir araya gelmek olduğunun altını çizen MHP’li Başkan Halit Demir,” Özvatanlı kardeşlerimizi çiğköfte sofrasında bir araya getirdiğimiz için çok memnunum. Bizim bütün amacımız bu. Önümüzdeki kış sezonunu bu vesile ile de iyi bir şekilde değerlendirmenin bu akşam ilk adımını atmış olduk.Kış münasebeti ile Özvatan’lıların büyük bir kısmı Kayseri’de yaşıyor. Yaz aylarında ise yazlık olarak kullandıkları Özvatan’a dönüyorlar. O sebeple kış aylarında Kayseri’de yaşayan Özvatan’lıları bir vesile ile bir araya getirmek arzusundayız. Gayretlerimiz; siyasetteki, ticaretteki ve bürokrasideki bütün arkadaşlarımızın Kayseri’de bulundukları süre içerisinde birbirlerini tanımalarına fırsat verecek ortamı sağlayabilmekti. Bugün yine Özvatanlı olan Aysu Su Arıtma firması sahipleri Murat Çağşırlı ve Ali Kula kardeşlerimizin ev sahipliğinde Elazığ’lı Gazeteci Mehmet Fatih Kaymaz’ın özel yoğurduğu dokuz çeşit çiğköfte ile birlikte olduk. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

HAYATIMDA BİR İLKİ YAŞADIM

Murat Çağşırlı ve Ali Kula kardeşlerimiz yapmış oldukları hazırlıkları ile gerçekten bu akşam Özvatanlı’ya yakışır bir ev sahipliği gerçekleştirdiler. Hayatımda ilk defa özellikle çiğköftenin üzerine adımın baş harfi ve soy ismimim yazılı olduğu bir çiğköfte ile karşılaştım. Bu durum beni ve diğer arkadaşlarımı şok etti. Önce şaşırdım, sonra çok duygulandım ve mutlu oldum” dedi.

BİR ARAYA GELMEYE GAYRET EDİYORUZ

Başkan Demir, kış ayları süresince en azından haftada bir kez bir araya gelmeye özen gösterdiklerini vurgulayarak,“ Özvatanlılar Derneği çatısı altında Hunat Mahallesindeki dernek binamızda haftada bir arabaşı, pilav ve çiğköfte gibi bölge kültürünü yansıtan bu tür birlikteliği sağlayan katılımlarımız oluyor. Bende iyi bir çiğköfte yapıcısıyım. Damak zevkim güzeldir. Bugün yediğimiz 9 çeşit çiğköfteden sonra biz nasıl çiğköfte yapacağız bilemiyorum” diye konuştu.

 

FOTOĞRAF ALTI: Kayseri’de yaşayan Özvatan’lıların bir bölümü, Aysu Su Arıtma firmasının ev sahipliğinde Özvatan Belediyesi’nin Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Halit Demir’inde katıldığı özel yoğrulmuş çiğköfte sofrasında bir araya geldi.

HABER/FOTOĞRAFLAR: MEHMET FATİH KAYMAZ

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri’de yaşayan Özvatan’lıların bir bölümü, Aysu Su Arıtma firmasının ev sahipliğinde Özvatan Belediyesi’nin Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Halit Demir’inde katıldığı özel yoğrulmuş çiğköfte sofrasında bir araya geldi. Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Özvatan’lı olan Aysu Su Arıtma firması sahiplerinin ev sahipliğinde çiğköfteli bir sofrada birlikte olmaktan dolayı memnuniyetini ifade etti. Asıl amaçlarının kış süresince […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz