Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kayserigaz’dan Bir İlk Daha: Barkod Sistemi

Bu haber 13 Eylül 2018 - 14:16 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
Kayserigaz’dan Bir İlk Daha: Barkod Sistemi

15 yıldır Kayseri halkını güvenli, ekonomik ve çevreci bir yakıt olan doğalgaz ile buluşturan Kayserigaz her yıl teknolojiyi de kullanarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini arttırıyor.Kayserigaz İç Tesisat Birimi geliştirdiği Barkod Sistemi’ni hayata geçirerek sahadaki tesisat kontrollerinde gerçekleşebilecek hataların önüne geçecek.
“Sektöre ve tüm paydaşlarına İlham Veren Marka olmak” vizyonuyla çalışan Kayserigaz’ınuygulamaya başladığı ve SAP (Systems Analysis and Program Development) sistemi ile entegre kullanılan Barkod Sistemi Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.
Geçtiğimiz ay uygulanmaya başlanan bu sistem ile doğalgaz sayacının seri numarası tablete aktarılıyor. Bu seri numarası tesisat kabul işlemi sırasında okutulan barkod sayesinde, depodan çıkan sayaç numarasıyla eşleştirilerek doğru sayacın doğru tesisata takılması sağlanıyor.
Kayserigaz İç Tesisat Sorumlusu Mehmet Onur Aydın ‘‘ Kayserigaz olarak faaliyete geçirdiğimiz bu projelerle hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyoruz. Barkod Sistemi ile çalışan hatalarını ortadan kaldırmış olduk. Hatalardan kaynaklı oluşabilecek zaman kaybının önüne geçmiş olduk. Bunların yanı sıra kaçak sayaç kontrollerinin takibini çok daha etkin bir şekilde kontrol edebiliyoruz. Teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ederek faaliyetlerimize entegre ediyoruz. Kayseri halkına verdiğimiz hizmet kalitesini sürekli arttırıyoruz. Sunduğumuz profesyonel ve teknolojik hizmetleri daha da çeşitlendirerek abonelerimize çağın gerekliliklerine uygun yeni hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA