Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİLİ İŞ İNSANLARI EDİRNE’YE ÇIKARMA YAPTI

Bu haber 08 Ekim 2018 - 15:06 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
KAYSERİLİ İŞ İNSANLARI EDİRNE’YE ÇIKARMA YAPTI

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Meclis Başkanı Fahrettin Çalışkan, Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan İş İnsanları heyeti, Edirne Ticaret Borsası (ETB)’nı ziyaret etti.
KTB Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Başkan Yardımcıları Mehmet İştahlı, Bekir Çizmeli, Yönetim Kurulu üyeleri Yunus Karaca ve İsa Yürdem’in de katıldığı ziyarete, ETB Başkanı Özay Öztürk ve ekibiyle sektör ve borsalar arası işbirliğini geliştirme üzerine görüşmelerde bulundu. ETB’nin çalışmaları hakkında bilgiler alan KTB Heyeti, Kayseri ve Edirne arasında işbirliğinin arttırılması için çalışacaklarını söylediler. Başkan Bağlamış, ” ETB Başkanımız Özay Öztürk, Meclis Başkanımız Fedai Canım beylere ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. Edirne Borsamız gerçekten üyelerine güzel hizmetler yapıyorlar. Bizde Kayseri Ticaret Borsası olarak, bundan sonraki süreçte işbirliğimizi geliştirmek istiyoruz. Borsamıza üye insanlarımız da, Edirne’deki iş insanları ile görüşmeler yaptı. Her biri kendi sektöründe, iki şehir için yatırım ve ticaret imkânları hakkında istişarelerde bulundular. Hep birlikte üyelerimize ve ülkemize hizmet edeceğiz. Ülkemizin, ekonomik anlamda gelişmesi için, istikrarı için üzerimize ne düşüyorsa yapmamız gerekir” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER