MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

KAYSERİSPOR KULÜBÜ’NDEN YENİ YAPILANMA İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI
KAYSERİSPOR KULÜBÜ’NDEN YENİ YAPILANMA İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

Bilindiği üzere, KAYSERİSPOR şehrimizin çok önemli bir değeri olup, çok iyi idare edilmeli, sportif ve kurumsal bakımdan önümüzdeki yıllara en başarılı bir şekilde taşınmalıdır. Bu itibarla; Yönetim, teknik heyet ve futbolculardaki sirkülasyon kadar şu veya bu şekilde verim alınması zorlaşmış,20-30 yıl kulüpte çalışmış, hizmet etmiş ancak yenilenme sürecinde kendi adına veya kulüp idaresinin inisiyatifiyle görevden […]

Bilindiği üzere, KAYSERİSPOR şehrimizin çok önemli bir değeri olup, çok iyi idare edilmeli, sportif ve kurumsal bakımdan önümüzdeki yıllara en başarılı bir şekilde taşınmalıdır.
Bu itibarla;
Yönetim, teknik heyet ve futbolculardaki sirkülasyon kadar şu veya bu şekilde verim alınması zorlaşmış,20-30 yıl kulüpte çalışmış, hizmet etmiş ancak yenilenme sürecinde kendi adına veya kulüp idaresinin inisiyatifiyle görevden ayrılan kişilerin de olması gayet normal sayılmalıdır.
Bulunduğumuz ortamda; maalesef Kayserisporun başarısız olmasından veya yönetimin uygulama hatalarından beslenmeye çalışan bir gurup bulunmaktadır. Ve bu kişiler Kayserisporun başarısına sevinmekten ziyade kötü günlerin özlemiyle,kulübün ileriye gitmesine üzülmektedirler.Bu şahıslar için doğruları açıklarsak -hiç umudumuz yok ama- hiç olmazsa yalan-yanlış kelam etmezler diye düşünmekteyiz.
Şöyle ki;
1.Reşat Çağan,başkanımız Dr.Erol BEDİR’in aile dostu,kardeşi mertebesinde bir kişi olup,Kayseri’ye (Erciyesspor) ilk getiren de kendisidir.Eğer Reşat Çağan’ın özel durumları müsait olsa ve önümüzdeki yoğun süreçte uygun olan kişi kendisi olsaydı başkanımız bu şekilde ısrar ederdi.Halen de her türlü sıkıntılarını başkanımızla paylaşmakta ve kendisinden istenen konularda yardımcı olmaya çalışmaktadır.
Reşat Çağan hiçbir ferdin tek başına başaramayacağı “KAYSERİSPOR’un ligde kalması” mücadelesini veren onlarca kişiden oluşan ekibin bir üyesi olmuştur.Teşekkür ediyoruz.
2.Reşat Çağan’ın ucuz menajer olduğunu belirtip, Erdem Kemaloğlu’ndan maaşını sorgulamak ikisi içinde en azından etik olmayan bir yöntemdir.Erdem Kemaloğlu’na önerilen teklif,Reşat Çağan’a ödenenden bir kuruş fazla değildir.Ancak her ikisinin de aldığı ücret öncekilerle asla kıyaslanamaz.
3.Erdem Kemaloğlu,futbolun içinde yetişmiş,evet bir müddet futbolcu menajerliği de yapmış,dil bilen ve kulübümüzde başarılı olabilecek kişi olup,önceden bir kulübe sportif direktörlük yapmamış olması bu göreve ilk defa başlamasına engel olmamalıdır.
4.Menajerlik şirketi sahibi olması veya önceden menajerlik yapması nedeniyle,kulüpte çalıştığı sürece bu işlerden uzak olması kaydı-şartıyla görevlendirilmiştir. Bu görevi yapmak üzere kulübümüze müracaat eden 4-5 kişiden hemen tamamı bir şekilde futbolcu menajerliği yapmışlardır.Yönetimin görevi,kişinin işe başladıktan sonraki faaliyetlerini kontrol etmektir ki bu konuda bir tereddüt yoktur.
5.Seyit İçgül veya birçok isim bu görevi layıkıyla yapabilecekken yönetimin tercihi Erdem Kemaloğlu olmuştur.Bu konuda herhalde taktir ve sorumluluk yönetime aittir.
6.Yıllardır Kayserispor’da görev yapmış kişilerin (alt yapı hocası,müdür ,çalışan ) yukarıda izah edildiği üzere görevden ayrılmaları veya kulüp tarafından gönderilmeleri yine bu işin sorumlusu yetkilisi kişilerce kulüp menfaatleri ve yenilenme süreci göz önüne alınarak uygun görülmüş ve karar verilmiştir.
7.H.Dönmez diye bir kişinin müdür olarak atanması da kulübümüzün bilgisi dahilinde olmayıp,yeni gelişmelerle ilgili kamuoyu aydınlatılacaktır.
Gelin hep beraber,Kayserispor’un başarısı için kenetlenelim.Yapılan işlemlerin doğruluğu veya yanlışlığı konusunda fikir beyan eden herkese saygılar sunuyoruz….
KAYSERİSPOR KULÜBÜ

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz