Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

KAYSERİSPOR YÖNETİMİNDEN BÜYÜKKILIÇ VE PALANCIOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Bu haber 10 Nisan 2019 - 11:35 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Kayserispor Yönetimi, Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kayserispor’a Avrupa Hedefi.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yönetim kurulu üyeleri ve Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç,  Kayserispor’un kalan tüm maçlarını kazanmasını beklediklerini belirtti ve Avrupa’da da Kayseri’nin isminden söz ettirmek istediklerini kaydetti.

Kayserispor Yönetimi ve Teknik Direktörü’nün Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyareti sıcak ve samimi bir ortamda geçti. Ziyaretin başında toplu fotoğraf çektirilmesi sırasında Başkan Büyükkılıç, Avrupa hedefini dile getirdi.

Ziyarette konuşan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini iletti ve üç puan alıp o şekilde ziyarete gelmek istedikleri için hafta sonundan sonra geldiklerini söyledi. Kayserispor’un Kayseri adını taşıyan en önemli marka olduğunu ifade eden Bedir, “Bu markayı en ilerilere taşımak için her zaman yanımızda olacağınızı biliyoruz. Bu zamana kadar da hep böyle oldu” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, Kayserispor’un olmazsa olmazlarımızdan olduğunu ifade ederek, “Bir çok markamız var; ama Kayseri, Kayserispor ve Erciyes öncelik sıralamamızda ilk başlarda bulunuyor. Bunu da her yerde telaffuz ediyoruz. Kayserisporumuz bizim olmazsa olmazımız. Başarılı olması için sorumluluk makamında bulunan insanlar olarak üzerimize düşen ne varsa yapmamız şehrimiz adına gerekir diye düşünüyorum” dedi. Başkan Büyükkılıç, Teknik Direktör Karaman’ın bundan sonraki maçlarda tulum çıkaracaklarını söylediğini hatırlatarak, “Hocam bize geri kalan maçlar için tulum dedi. Biz tuluma alışkınız. Amacımız Avrupa’da da Kayserimizden söz ettirmeniz” diye konuştu.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu Kayserispor bu şehir için bir markadır, bu markayı şehrimizi tanıtımı, sporumuzun ve ekonomimizin gelişimi adına değerlendireceğizdedi.

Kayserispor Kulüp Başkanı Dr. Erol Bedir ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve antrenör Hikmet Karaman 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrası büyük bir oy oranı ile seçilen Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, başarılarından dolayı tebrik ettiler ‘HAYIRLI OLSUN’ temennisinde bulundular.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu tebrik ederek, çalışmalarında başarılar temennisinde bulunan Kayserispor Kulüp başkanı Dr. Erol Bedir Bugün Kayseri’de sporda bir başarı var ise bunun temelinde Belediye Başkanların kulüplere olan destek ve hizmetleri vardır. Her semtte spor tesisleri ile alt yapı da bir oluşum sağlanmıştır. Amatör ruh profesyonel bir spor çevresini şehrimize kazandırmışlardır. Taraftar ile barışık bir spor yönetimi ile Kayserispor bugün şehrin sporseverlerini kucaklamaktadır “ dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ise, Kayserispor Kulüp Başkanı Dr. Erol Bedir ile Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinden son derece memnun kaldığını özellikle kulüp yöneticilerinden spor ile ilgili övgü dolu sözlerin çalışmalara ve çalışanlarına şevk katacağını söyledi.

Kayserispor’un bu şehir için bir kazanç ve marka olduğunu ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu “Kayseri’yi markalar şehri yapacağız. Bu neden ile öncelikle bir marka olan Kayserispor bu marka olmuş işlevini ve önceliğini yine bu şehrimizin tanıtımı, sporumuzun ve ekonomimizin gelişimi adına değerlendireceğiz, geliştireceğiz ve katkı sağlayacağız” dedi.(Spor Servisi)

 

Etiketler :
SON DAKİKA