KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

UNUTMADIK!  UNUTTURMAYACAĞIZ!

UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ!

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

KAYSERİSPOR’DA KEYİFLER YERİNDE…
KAYSERİSPOR’DA KEYİFLER YERİNDE…

Yeni sezon hazırlıklarının ilk bölümünü tamamlamak üzere olan Kayserispor’da Keyifler yerinde. Boydak Holding CEO’su  Alpaslan Baki Ertekin,  “Boydak Holding Kayseri demektir, Kayserispor’un formasında tabi ki İstikbal olacak” dedi. Anadolu Grup yönetim kurulu başkanı hemşehrimiz Tuncay Özilhan a formamız hediye edildi. Kayserispor’da 29 Haziran’da başlayan birinci dönem kamp çalışmasının son günleri yaşanırken, Kayseri’ye veda etmeye hazırlanan sarı […]

Yeni sezon hazırlıklarının ilk bölümünü tamamlamak üzere olan Kayserispor’da Keyifler yerinde. Boydak Holding CEO’su  Alpaslan Baki Ertekin,  “Boydak Holding Kayseri demektir, Kayserispor’un formasında tabi ki İstikbal olacak” dedi. Anadolu Grup yönetim kurulu başkanı hemşehrimiz Tuncay Özilhan a formamız hediye edildi.

Kayserispor’da 29 Haziran’da başlayan birinci dönem kamp çalışmasının son günleri yaşanırken, Kayseri’ye veda etmeye hazırlanan sarı kırmızılılarda keyiflere diyecek yok.

Temsilcimizde eksik isimlerinde yavaş yavaş takıma katılması ile birlikte özellikle Erzurum kampı dolu dolu geçmeye namzet.

Bu arada önceki gün bir basın toplantısı düzenleyen Boydak Holding CEO’su  Alpaslan Baki Ertekin,  “Boydak Holding Kayseri demektir, Kayserispor’un formasında tabi ki İstikbal olacak” dedi.
Ertekin “Bu benim için ticari bir faaliyettir. Ben burada tabi ki görünür olacağım. Kim ne derse desin, ne yazarsa yazsın Kayserispor’un formasında ben olacağım. Kayseri ben demektir. Kayseri’nin en önemli markası Kayserispor sonra Erciyes sonra da Boydak Holding’tir. Ben Kayseri’nin ilk üçüyüm. Ben Kayseri ekonomisinin yarısıyım. Ben Kayseri ekonomisinin can damarıyım. Kayserispor’un formasında elbette ben olacağım, ben olmayacaksam kim olacak” diye konuştu.

Kayseri’de çeşitli ziyaretler için gelen Anadolu Grup yönetim kurulu başkanı hemşehrimiz Tuncay Özilhan a formamız hediye edildi.

BUZLU SU TEDAVİSİ

Kayserispor’da yeni sezon hazırlıkları son derece olumlu bir atmosferde geçerken, teknik heyet sezon başında tatsız bir sakatlık sorunu ile karşılaşmamak adına her türlü tedbiri alıyor.

Sağlık kontrollerini devam ettiği sarı kırmızılılarda takıma sonradan katılan isimlere yönelik özel idman programı takip ediliyor, idmanlardan sonra yenileme ve rahatlama kürlerine de önem veriliyor, her futbolcuya durumuna göre teknik heyet tarafından özen gösteriliyor.

Son idmanda yapılan Buzlu su tedavisi seansı futbolcuları her rahatlattı, hem de şakalaşmalarına ve iyi vakit geçirmelerine katkı sağladı.

Buzlu su tedavisi, antrenman veya maç sonrasında meydana gelen hasarı en aza indirmeye, yorgunluğu azaltmaya, laktik asit atımını hızlandırmaya ve enerji kaynaklarını yenilemeye önemli bir katkı sağlar. (Spor Servisi)

 

 

 

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz