AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

KAYSERİSPOR’UN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 5 Kasım 2017 - 14:28:10

Kayserispor içerde dışarıda puanları tek tek toplamaya devam ediyor.

Son olarak kendi sahasında Trabzonspor ile 0-0 berabere kaldı. Bu beraberliğe herkes çok üzüldü. Maçta baştan sona üstün oynayan taraf Kayserispor idi. İlk yarı tatsız tuzsuz geçse de ikinci yarıda 60. Dakikadan sonra Kayserispor rakibine sahayı adeta dar etti. Zaman geçirmek oyunu soğutmak için ellerinden geleni yaptılar. Kayserispor top rakipte iken sahayı çok iyi parselledi.

Top rakibe geçince müthiş bir baskı yaparak , bordo mavili futbolcuların umutlarını kırdı. Kayserispor her geçen hafta futbolunun üzerine koyduğunu bu maçta da gösterdi. Zaman zaman iki taraftar arasındaki jestleşmeler futbolcuların kafasını karıştırdı. Özellikle Kayserisporlu futbolcular çok duygusal davrandılar. Futbolda duygusallık olmaz. Yakalayınca atacaksın. Tabi ki maç öncesi ve sonrası dostluk görüntüleri Türkiye’ye örnek olmalı. İnşallah bütün kulüpler bu görüntüden ders çıkarırlar. Kayserispor’un üç puan alamamasının bir diğer nedeni ise hakem Özgür Yankaya. Yankaya bu maçta verdiği kararlarla Kayserspor’a adeta yan baktı.

Gözünün önünde Badjı’nin düşürülmesine , pardon biçilmesine göz yumdu. Her şey gözünün önünde oldu. Görmeme şansı imkânsız. Göz göre göre penaltıyı vermedi. Verdiği bütün kararlarda da eyyamcılık yaptı. Bir hakemin oyuna bu kadar etki etmemesi lazım. Geçen hafta Fenerbahçe maçında Ozan Tufan’ın yaptığı hareket boş geçilirken bu hafta da Özgür Yankaya görmemezlikten geldi. Kayserispor’u durdurmak için ellerinden geleni ne yazık ki yapıyorlar. Şunun bilinmesi lazım Kayserispor eski Kayserispor değil. Hakkını sonuna kadar arar ve kimseye yedirmez. Sonuç olarak Kayserispor Trabzonspor maçında fırsat tepti. Hakeme rağmen kazanmalıydı. Tabi ki en sevindirici olanı sarı kırmızılı takımın hala evinde mağlup olmaması. Yenilmezlik unvanını sürdürüyor. Bu hafta milli ara var. Ardından Gençlerbirliği maçı. Kayserispor iyi bir hava yakaladı. Bu hava ile büyük başarılara imza atacağını düşünüyorum. İnşallah yanılmam.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz