BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

KAYSERİSPOR’UN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 5 Kasım 2017 - 14:28:10

Kayserispor içerde dışarıda puanları tek tek toplamaya devam ediyor.

Son olarak kendi sahasında Trabzonspor ile 0-0 berabere kaldı. Bu beraberliğe herkes çok üzüldü. Maçta baştan sona üstün oynayan taraf Kayserispor idi. İlk yarı tatsız tuzsuz geçse de ikinci yarıda 60. Dakikadan sonra Kayserispor rakibine sahayı adeta dar etti. Zaman geçirmek oyunu soğutmak için ellerinden geleni yaptılar. Kayserispor top rakipte iken sahayı çok iyi parselledi.

Top rakibe geçince müthiş bir baskı yaparak , bordo mavili futbolcuların umutlarını kırdı. Kayserispor her geçen hafta futbolunun üzerine koyduğunu bu maçta da gösterdi. Zaman zaman iki taraftar arasındaki jestleşmeler futbolcuların kafasını karıştırdı. Özellikle Kayserisporlu futbolcular çok duygusal davrandılar. Futbolda duygusallık olmaz. Yakalayınca atacaksın. Tabi ki maç öncesi ve sonrası dostluk görüntüleri Türkiye’ye örnek olmalı. İnşallah bütün kulüpler bu görüntüden ders çıkarırlar. Kayserispor’un üç puan alamamasının bir diğer nedeni ise hakem Özgür Yankaya. Yankaya bu maçta verdiği kararlarla Kayserspor’a adeta yan baktı.

Gözünün önünde Badjı’nin düşürülmesine , pardon biçilmesine göz yumdu. Her şey gözünün önünde oldu. Görmeme şansı imkânsız. Göz göre göre penaltıyı vermedi. Verdiği bütün kararlarda da eyyamcılık yaptı. Bir hakemin oyuna bu kadar etki etmemesi lazım. Geçen hafta Fenerbahçe maçında Ozan Tufan’ın yaptığı hareket boş geçilirken bu hafta da Özgür Yankaya görmemezlikten geldi. Kayserispor’u durdurmak için ellerinden geleni ne yazık ki yapıyorlar. Şunun bilinmesi lazım Kayserispor eski Kayserispor değil. Hakkını sonuna kadar arar ve kimseye yedirmez. Sonuç olarak Kayserispor Trabzonspor maçında fırsat tepti. Hakeme rağmen kazanmalıydı. Tabi ki en sevindirici olanı sarı kırmızılı takımın hala evinde mağlup olmaması. Yenilmezlik unvanını sürdürüyor. Bu hafta milli ara var. Ardından Gençlerbirliği maçı. Kayserispor iyi bir hava yakaladı. Bu hava ile büyük başarılara imza atacağını düşünüyorum. İnşallah yanılmam.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz