Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KAYSO’DAN BÜYÜKŞEHİR VE KOCASİNAN’A ZİYARET 

Bu haber 15 Nisan 2019 - 12:47 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.
KAYSO’DAN BÜYÜKŞEHİR VE KOCASİNAN’A ZİYARET 

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkanlara hayırlı olsun dileklerini ileten KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, hem Memduh Büyükkılıç’ın hem de Ahmet Çolakbaydar’ın daha önceki hizmetlerini bildiklerini, yeni dönemde de Kayseri’ye yakışan hayırlı hizmetler yapacaklarından emin olduklarını söyledi.
Kendilerinin de sanayiciler olarak, Kayseri Sanayi Odası olarak belediyelerle iletişim içerisinde olacaklarını ve gerek sanayinin gerekse şehrin sorunlarını çözmek için her türlü çabayı göstereceklerini söyledi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bu süreçte kendilerine verdikleri desteklerden dolayı tüm sanayicilere teşekkür ederek, “Seviyeli ve güzel bir seçim geçirdik. Bu şehrin huzuru, istikrarı hepimiz için çok önemli. Bu şehri daha iki konuma taşımak için hepimiz koşturacağız. İşin büyük bir yükünün sizin üzerinizde olduğunu biliyoruz. Gerek katma değer açısından, gerekse üretim, istihdam ve ihracat açısından sizleri çok önemsiyoruz. Bizde Kardeşlik duyguları ile hareket ederek, dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyip, sizlerin önünü açmak için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ise, ziyaretlerinden dolayı KAYSO yönetimine teşekkür ederek, “Sizler işin üretim ve istihdam tarafındasınız. Bu iş şehrimiz ve ekonomimiz açısından son derece önemli. Kayserili sanayicimiz böyle iniş çıkışlarda her zaman elinde bulunan imkanları seferber etmeyi bilmiştir. İnşallah bizde bundan sonra rutin belediyeciliğin dışına biraz daha çıkarak, daha fazla işbirliği içerisinde, daha güzel işler yapacağız” diye konuştu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA