Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KCETAŞ’TAN İNCESU ÇIKARMASI

Bu haber 23 Kasım 2018 - 11:24 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.
KCETAŞ’TAN İNCESU ÇIKARMASI

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. tüketici memnuniyetini artırmak için daha önce başlatmış olduğu ilçe programlarına İncesu İlçesi ile devam etti. KCETAŞ ‘tan yapılan açıklamada yöneticilerinin İncesu Kaymakamı, Belediye Başkanı ve muhtarlarla bir araya gelinerek görüş alışverişinde bulunulduğunu bildirildi.

Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;

Enerji dolu programlara İncesu ilçesi ile devam edildi ve ilk olarak İncesu ilçe kaymakamı Emre CEBECİ makamında ziyaret edildi. Ziyaret esnasından ilçe çalışmaları hakkında bilgi aktarıldı. Daha sonra ise İncesu Belediye Başkanı Zekeriya KARAYOL ziyaret edildi ve müşterek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretler akabinde İncesu İlçesinin 31 Mahalle Muhtarlarıyla KAYMEK Sosyal Yaşam Merkezinde bir toplantı düzenlendi. Toplantıya KCETAŞ Dağıtım Varlıkları ve Şebeke İşletme Direktörü Şevki Özkan, Şebeke İşletme Müdürü Mustafa Öztekin, Tüketici Hizmetleri Müdürü Tarık Topaç, Bilgi Teknolojileri Müdürü Engin Özkan, İlçeler Koordinasyon Şefi Namık Kemal Garip, Yatırım ve İhale Şefi Ahmet Gürbüz, İncesu ilçe İşletme Şefi Mustafa Demirayak ile 31 Mahallenin Muhtarının yanı sıra, TEDAŞ Kayseri Bölge Müdürü Deniz Koca da katıldı. Yapılan toplantıda mahallelerin sorunları ve talepleri ele alındı ve ilgili talep ve sorunların mevzuattaki yeri hakkında detaylı şekilde bilgi aktarıldı.

KCETAŞ Dağıtım Varlıkları ve Şebeke İşletme Direktörü Şevki Özkan yaptığı açıklamada; “Şirket olarak her zaman muhtarlarla irtibat halindeyiz, memnuniyeti artırma ve talepleri yerinde dinlemek adına bu tür programlara tüm ilçelerde hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi. Özkan sözlerinin devamında, “katılımlarından dolayı tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Tüketicilerimiz her türlü talep, şikayet ve öneriler için 444 7 186´yı arayabileceklerini, www.kcetas.com.tr ‘den online bildirim yapabileceklerini ve cagri.merkezi@kcetas.com.tr den KCETAŞ ’a 7 gün 24 saat ulaşabilirler.” dedi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA