Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KİÇİKÖY MAHALLESİNE KALDIRIM VE OTOPARK 

Bu haber 16 Kasım 2018 - 13:48 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
KİÇİKÖY MAHALLESİNE KALDIRIM VE OTOPARK 

Talas Belediyesi ekiplerince, Kiçiköy Mahallesinde ulaşımda konforu artırmak için yenilenerek genişletilen Hoca Ahmet Yesevi Caddesine bağlantı yollarında asfaltın ardından şimdi de kaldırım ve otopark çalışmasına başlandı.
Talas Belediyesi ekipleri, kısa süre önce Yenidoğan ve Kiçiköy mahallelerini birbirini bağlayan Hoca Ahmet Yesevi Caddesinin güney kısmındaki bir cadde ve iki sokağın asfaltını sökerek altyapısını yenilemişti. Bir yandan asfaltın yenilendiği Kiçiköy Mahallesinde diğer yandan da kaldırım yenileme ve kaldırımlara otopark yapım çalışmaları başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, yetkililerden bilgiler aldı. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Palancıoğlu, vatandaşlarla da sohbet etti. Başkan Palancıoğlu, Sağlık Caddesi, Sağlık1 Sokak ve Kayabağlar2 Sokakta devam eden asfalt çalışmalarının yanında kaldırım ve kaldırım önü otopark yapımıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, toplam 700 metre uzunluktaki cadde ve sokaklardaki çalışmaların hızla sürdüğünü söyledi.
Başkan Palancıoğlu; “Yol, kaldırım, otopark ve peyzaj çalışmalarımız devam ediyor. Kiçiköy Mahallemize özellikle sağlık ocağı ve çevresine nüfus yoğunluğu olduğu için ayrı bir önem veriyoruz. İnşallah bir hafta, on gün içinde buradaki çalışmalarımız tamamlanmış, güzel bir görünüme kavuşmuş olacak. Muhtarımız Bekir Bey’e teşekkür ediyoruz, bizleri sürekli çalışmalar konusunda yönlendiriyor. Biz de elimizden geldiğince çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güzel bir çalışma ortaya çıkıyor, hayırlı olsun. İnşallah bu bölgenin de altyapı sorunları bitmiş oldu.” diye konuştu. Başkan Palancıoğlu, bölgedeki diğer yapılan çalışmaları anlatarak, “Sağlık ocağını belediye olarak tamamen yeniledik. Şimdi de yol, asfalt ve kaldırımları da yeniledikten sonra Kiçiköy Mahallemizdeki ihtiyaçların büyük bir kısmı tamamlanmış oluyor.” ifadelerini kullandı.
Kiçiköy Muhtarı Bekir Hastürk ise mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Palancıoğlu’na teşekkür ederek, “Mahallemizdeki çalışmalar tamamlanmak üzere. Her yer elden geçti” dedi. (Kurum haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA