VE… KUPA’DA RAKİBİMİZ….ANTALYASPOR

VE… KUPA’DA RAKİBİMİZ….ANTALYASPOR

BÜYÜKKILIÇ’IN ENİŞTESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BÜYÜKKILIÇ’IN ENİŞTESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI

TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI

MOBİLYANIN “SİLİKON VADİSİ” KAYSERİ’DE AÇILACAK

MOBİLYANIN “SİLİKON VADİSİ” KAYSERİ’DE AÇILACAK

BEDİR: HESABIMIZA, KİTABIMIZA, TAKIMIMIZA BAKAR VE GEREKENİ YAPARIZ

BEDİR: HESABIMIZA, KİTABIMIZA, TAKIMIMIZA BAKAR VE GEREKENİ YAPARIZ

KILIÇASLANLI ÖĞRENCİLER ULANBATURDAKİ ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADI

Kayseri Özel Kılıçaslan Lisesi öğrencileri, Moğolistan’ın Başkenti Ulanbatur Uluslararası Elit Türk Lisesinde görev yapan eski öğretmenleri Mustafa Soydemir’e vefa göstererek önemli günlerde mektup yazıyorlar. Geçtiğimiz ay öğretmenler günü münasebetiyle mektup gönderen öğrenciler şimdi de yeni yıl dolayısıyla İngilizce kartpostallar hazırlayarak duygularını dile getirdiler.

Okulun onuncu sınıf öğrencilerinden Kamil Cuma Karaduman:Geçen yıl İngilizce öğretmenimiz olan Mustafa Soydemir’i ve onun bizler için yaptığı fedakârlıkları asla unutamıyoruz, arkadaşlarımızla birlikte bu tür faaliyetlerle hem Mustafa Hocamızı hatırlıyor hem de onun gurbette yalnız olmadığını hissettirmek istiyoruz, geçtiğimiz günlerde izlediğimiz vefa temalı “Birleşen Gönüller’ filmi hassasiyetimizi biraz daha artırdı ve hemen kalemlere sarıldık, onun gibi bir eğitim sevdalısını asla unutamayız.” dedi.

Kılıçaslan Liseleri Müdürü Salih Öngül de:Okulumuza sekiz yıldır büyük katkı sağlayan İngilizce Öğretmenimiz Mustafa Soydemir’i, geçtiğimiz eylülde eşi ve üç yaşındaki oğlu Ömer’le birlikte Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur’a dualarla uğurlamıştık. Kendisi öğretmenlik hayatına yurt dışında devam etme kararı aldığı için öğrencileriyle arasında sıkı bir bağ olmasına rağmen aramızdan ayrıldı. Geride bıraktıkları öğrencileri  Mustafa Soydemir hocamıza büyük bir vefa gösteriyorlar, hepsine teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri Özel Kılıçaslan Lisesi öğrencileri, Moğolistan’ın Başkenti Ulanbatur Uluslararası Elit Türk Lisesinde görev yapan eski öğretmenleri Mustafa Soydemir’e vefa göstererek önemli günlerde mektup yazıyorlar. Geçtiğimiz ay öğretmenler günü münasebetiyle mektup gönderen öğrenciler şimdi de yeni yıl dolayısıyla İngilizce kartpostallar hazırlayarak duygularını dile getirdiler. Okulun onuncu sınıf öğrencilerinden Kamil Cuma Karaduman:Geçen yıl İngilizce öğretmenimiz olan Mustafa Soydemir’i […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz