KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK  DERGİ DAĞITTI

KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK DERGİ DAĞITTI

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

KİTAP OKUMA ŞAMPİYONLARI ÖZEL YELKENOĞLU İLKOKULU’NDAN

Kayseri Özel Yelkenoğlu İlkokulu öğrencileri kitap okumada göstermiş oldukları başarılarla göz doldurdular. Okulun 3’üncü sınıf öğrencilerinden Ayşe Yıldırım ve Yunus Emre Aysin, Peygamber Yolu Derneğinin Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu “ Herkes Onu Okuyor” kitap okuma yarışmasında kendi kategorilerindeki bütün soruları doğru cevaplandırarak Türkiye birincisi oldular. Şampiyon öğrencilerle birlikte okulun birçok öğrencisi de çeşitli derecelere imza atarak Kayseri’ye büyük bir gurur yaşattı.

Elde edilen başarıyla ilgili bir açıklama yapan Yelkenoğlu İlk ve Ortaokulu Müdürü Yakup Peker: “ Okumak en önemli insani değerlerdendir. Dinimizin ilk emri de “Oku” dur. Okul olarak eğitime başladığımız ilk yıldan bu yana her sabah öğrencilerimizle birlikte okuma saati uyguluyoruz, bu sayede bütün öğrencilerimiz okuma alışkanlığı kazandılar. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize, bize bu güzel başarıyı yaşattıkları için teşekkür ediyorum.Başarılı öğrencilerimiz önümüzdeki günlerde yapılacak bir törenle ödüllendirilecekler.” dedi.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri Özel Yelkenoğlu İlkokulu öğrencileri kitap okumada göstermiş oldukları başarılarla göz doldurdular. Okulun 3’üncü sınıf öğrencilerinden Ayşe Yıldırım ve Yunus Emre Aysin, Peygamber Yolu Derneğinin Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu “ Herkes Onu Okuyor” kitap okuma yarışmasında kendi kategorilerindeki bütün soruları doğru cevaplandırarak Türkiye birincisi oldular. Şampiyon öğrencilerle birlikte okulun birçok öğrencisi de çeşitli derecelere imza […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz