Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KIZILAY YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KAMÇI’YA ZİYARET

Bu haber 30 Ekim 2018 - 11:03 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
KIZILAY YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KAMÇI’YA ZİYARET

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası münasebetiyle Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ve beraberindeki yöneticileri kabul etti.

Vali Kamçı, kabulde yaptığı konuşmada, Kızılay’ın haftasını kutlayarak, Kızılay’ın ülkemiz için çok önemli bir yeri bulunduğunu söyledi.

Kızılay’ın, ülkemiz açısından önemli bir kurum olduğunu vurgulayan Vali Kamçı, sözlerine şöyle devam etti:

“ Kızılay, vatandaşlarımız için kurulmuş bir teşkilat. 150 yıllık bir geçmişi var. Türkiye’nin en saygın kuruluşlarından birisi. Yurtiçi veya yurtdışında nerde ihtiyaç sahibi insan varsa oraya koşmuş, sıcak çorbasını Kızılay takdim etmiştir. İlimizde de Kızılay, kadın ve gençlik kollarıyla çalışmalarına arar vermeden devam ediyor. Kızılay Hastanesi ve kan merkezi oldukça iyi durumda. Çalışmalarından dolayı Türkiye birinciliği almış bir kurum. Kayseri’nin birinci olması bizler adına sevindirici bir durum. Bu fedakârlık işini gerektiren kurumda güzel çalışmalarınızdan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Nice 150 yıllara diliyorum.”

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ise Kayseri Kızılay’ının Türkiye genelinde en üst seviyede çalışan kurumlardan birisi olduğunu belirterek, “Bu çalışmaları yaparken de Sayın Valimizin önemli desteklerini görüyoruz. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Kamçı ve Kızılay yöneticileri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER