MİDİ VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

MİDİ VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

ŞEHİR HASTANESİ’NE TAŞINMA İŞLEMİ 29 MAYIS’TA TAMAMLANACAK

ŞEHİR HASTANESİ’NE TAŞINMA İŞLEMİ 29 MAYIS’TA TAMAMLANACAK

BAŞKAN CABBAR HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN CABBAR HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇELİK’İN ÖNEM VERDİĞİ YOL

BAŞKAN ÇELİK’İN ÖNEM VERDİĞİ YOL

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VATANDAŞLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VATANDAŞLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

KOCASİNAN AKADEMİ SERGİ HAZIRLIĞINDA
KOCASİNAN AKADEMİ SERGİ HAZIRLIĞINDA

Kocasinan Akademi, kursiyerlerin yaptığı el emeği göz nuru ürünleri, sergilemeye hazırlanıyor. 10-11 Mart tarihleri arasında açılacak olan sergi, İldem Park Alışveriş Merkezi’nde vatandaşların beğenisine sunulacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi’nin bir yıl önce kurulmuş olmasına rağmen çok güzel ürünler elde edildiğini vurguladı. Kayserililere daha iyi hizmet sunabilmek için yoğun […]

Kocasinan Akademi, kursiyerlerin yaptığı el emeği göz nuru ürünleri, sergilemeye hazırlanıyor. 10-11 Mart tarihleri arasında açılacak olan sergi, İldem Park Alışveriş Merkezi’nde vatandaşların beğenisine sunulacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi’nin bir yıl önce kurulmuş olmasına rağmen çok güzel ürünler elde edildiğini vurguladı. Kayserililere daha iyi hizmet sunabilmek için yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Akademi çatısı altında her geçen gün ilçemize yeni tesisler kazandırıyoruz. Yakut, Erciyesevler ve Mimarsinan Tesislerimizin ardından bu yıl içerisinde 3 yeni tesis daha ilçemize kazandıracağız. Kadınından erkeğine, gencinden yaşlısına herkese hitap eden tesislerin sayısını artırıyoruz. Özellikle Kocasinan Akademi’ye hanım kardeşlerimin göstermiş olduğu ilginin sonucu ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Vatandaşlarımızı spor, sanat, kültür ve sosyal gibi hayatın her alanında hizmetlerden faydalanmak üzere Kocasinan Akademi’ye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.
Kocasinan Akademi eğitimcilerinin ve kursiyerlerinin çalışmalarından oluşacak olan sergide; 3D tablo ile Türk Bayrağı yapımı, Robotik kodlama, çini, seramik biçimlendirme, dolgu bebek yapımı, geleneksel nakışlar, keçe aksesuarları, çeyiz ürünleri, takı tasarımı, ev tekstil ürünleri, elde Türk işlemeleri, filografi, dekoratif ev aksesuarları, canlı çiçek tanzimi, kağıtrolyef, ahşap ve cam boyama, resim ve yazma kenarı işleme gibi çalışmalar yer alacak. Kurs hocalarının ve kursiyerlerin el emeği göz nurundan oluşan eserler,10-11 Mart tarihleri arasında İldem Park Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz