BAKAN ÖZHASEKİ’DEN DEVELİ’YE BAYRAM ZİYARETİ

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN DEVELİ’YE BAYRAM ZİYARETİ

DURU’DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

DURU’DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ YENİLENİYOR

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ YENİLENİYOR

CUMHUR İTTİFAKI ÇAYLICA’DA BULUŞTU

CUMHUR İTTİFAKI ÇAYLICA’DA BULUŞTU

BAKAN ÖZHASEKİ: BUNLARIN İNSANLIKLA İLGİSİ YOK

BAKAN ÖZHASEKİ: BUNLARIN İNSANLIKLA İLGİSİ YOK

KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇÖZÜM MERKEZİNDE YOĞUN MESAİ
KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇÖZÜM MERKEZİNDE YOĞUN MESAİ

Hizmette öncü Kocasinan Belediyesi ‘Siz Anlatın Biz Çözelim’ sloganıyla, ilçe sakinlerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için hayata geçirdiği Çözüm Merkezine, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinanlılar ile belediye arasında köprü vazifesi gören Çözüm Merkezine 10 günlük bayram tatili boyunca toplam 1.124 çağrı geldiğini ve bunların 554’ünün aciliyetine göre […]

Hizmette öncü Kocasinan Belediyesi ‘Siz Anlatın Biz Çözelim’ sloganıyla, ilçe sakinlerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için hayata geçirdiği Çözüm Merkezine, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinanlılar ile belediye arasında köprü vazifesi gören Çözüm Merkezine 10 günlük bayram tatili boyunca toplam 1.124 çağrı geldiğini ve bunların 554’ünün aciliyetine göre çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Kocasinan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Çözüm Merkezi, her gün yüzlerce vatandaşın talebini yerine getiriyor. Çözüm Merkezinin, vatandaşların ihtiyaç duyabileceği belediyecilik faaliyetlerine yönelik çalışmalarını bayram tatili süresince de devam ettirmesi Kocasinanlılar tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Çolakbayrakdar, Çözüm Merkezini; bir yönetim tarzının sahaya yansıması olarak niteledi. Başkan Çolakbayrakdar “Kocasinan Belediyesi olarak yapmış olduğumuz her proje insan odaklıdır. Çözüm merkezi de insan odaklı bir projemizdir. Kocasinan sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımızın, belediyeden beklentisi, isteği, talebi, önerileri ve dileklerini yansıtması noktasında Çözüm Merkezi büyük bir adımdır. Biz diyoruz ki; ‘Kocasinan Belediyesine ve Başkana her türlü ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama belediyeyi, ilçe sakinlerimizle birlikte yönetme tarzıdır. Vatandaşlarımızın beklentilerini isteklerini ve taleplerini yerine getirebiliyorsak, vatandaşlarımızı mutlu edebiliyorsak yönetim tarzı olarak doğru bir yönetim sergiliyoruz demektir” ifadelerini kullandı.

Çözüm Merkezi’nin güler yüz ve hızlı çözüm anlayışıyla vatandaşın istek ve şikayetlerini aldığını ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, Çözüm Merkezine 10 günlük tatil boyunca toplam bin 124 çağrı geldiğini belirterek, “Bin 124 çağrıdan 554’ü belediyemizin yetki ve sorumluluk alanıyla ilgili olup bu çağrılara ilişkin kayıtlar oluşturulup, tatil süresi içerisinde aciliyetine göre çözüme kavuşturulmuştur. Çözüm Merkezimizin bu çalışmasına yönelik vatandaşlarımızdan gelen teşekkür dönüşleri de bizleri ziyadesiyle memnun etti” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinanlıların hak etmiş oldukları hizmetleri yerine getirebilmek için gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini  sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz