Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın yeşil dokusunu dünya normlarının üzerine çıkarttıklarını belirtti. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinanımıza 44 ayda toplam 803 bin metrekare yeşil alan kazandırdık. Bu rakamı daha da artırmak için durmaksızın çalışıyoruz” dedi.

İlçe sakinlerine en iyi hizmeti vermek için yoğun çaba sarf ettiklerini söyleyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinanımızı yeşillendirmek için bir çok proje geliştirdik ve uygulamaya koyduk. İlçemizin dört bir yanını yeşillendirip güzellik kattık. Bu sayede kısa sürüde dünya normlarının üzerine çıktık. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün serasında şehrin dokusuna uygun çeşitli fidanlar üretiyor ve toprakla buluşturuyoruz. Bu kapsamda ilçeye, 2015 yılında 40 bin m², 2016 yılında 88 bin m², 2017 yılında 250 bin m², 2018 yılının 10 aylık bölümünde ise 425 bin m² olmak üzere toplamda 803 bin m² yeşil alan kazandırdık” şeklinde konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, “Bütün gayretimiz, çabamız, hemşehrilerimizin, çocuklarımızın daha mutlu ve daha huzurlu olacakları bir ortam hazırlamak, daha çevreci yaklaşımlarla onlara hizmet edebilmektir” diyerek sözlerini noktaladı. (Kurum Haber)

KOCASİNAN BELEDİYESİ, YEŞİL ALANDA REKORU YENİLEDİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın yeşil dokusunu dünya normlarının üzerine çıkarttıklarını belirtti. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinanımıza 44 ayda toplam 803 bin metrekare yeşil alan kazandırdık. Bu rakamı daha da artırmak için durmaksızın çalışıyoruz” dedi. İlçe sakinlerine en iyi hizmeti vermek için yoğun çaba sarf ettiklerini söyleyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinanımızı yeşillendirmek için bir çok proje geliştirdik […]

23 Kasım 2018 'da eklendi ve 11 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA