KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK  DERGİ DAĞITTI

KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK DERGİ DAĞITTI

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

KOCASİNAN, KÜLTÜR VE SANATTA DA İLKLERE İMZA ATACAK

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kültür ve Sanatta da birçok ilklere imza atacaklarını söyledi.

Kayseri Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Emel Demirezen dernek yönetim kurulu üyeleriyle Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret etti.

Göreve geldiğinden bu yana ağırlıklı olarak alt yapı, projeler ve inşaatla ilgili çalışmalara yoğunlaştıklarını vurgulayan Başkan Mustafa Çelik,”Ocak, Şubat ve Mart aylarında da 2015 projelerini ve işlerini planlayacağız.  Bu işlerin en başında kültür ve sanat programlarına ağırlık vereceğiz. Bu anlamda yapılabilecek, neticesi ve çıktısı olan, toplumun belirli bir kesiminin ihtiyacına cevap verebilecek ve eser niteliğinde olacak projeleriniz olması halinde destek verir, yaparız, birlikte uygularız bundan da zevk alırız.Bizim tarzımız ve istediğimiz; farklı olan şeyleri yapmak. Daha önce hiç yapılmamış, hiç olmamış ve yeni şeyler yapmak. Bu kültür ve sanat dalında da böyle olsun istiyoruz. Onun için standart herkesin yaptığı işler yerine farklı olan şeyler bekliyoruz, istiyoruz” dedi.

Dernek olarak iki yıldır faaliyet gösterdiklerini buna rağmen birçok faaliyete imza attıklarını belirten Emel Demirezende, “150 üstün yetenekli lise öğrencisini bir araya getirerek 7 farklı dalda 6 atölyede 42 sanatçıyla gerçekleştireceğimiz bir ay sürecek bir projemiz var. Bir aylık sürecin sonunda sanatçılarımızla çocuklarımızın bağları kopmayacak. 150 üstün yetenekli öğrenciden bir bölümünü kültür ve sanata kazandırabilirsek ne mutlu bizlere. Bu projemizin başarılı olabilmesi içinde sizlerin desteğini istiyoruz” dedi.

Bu projenin kendi tarzlarına uyduğunu ve yeni bir proje olduğunu vurgulayan Başkan Mustafa Çelik, “Anlattıklarınızı proje halinde getirin, bizlerde inceleyelim. Projenin gerçekleşmesinde bizim arkadaşlarımızın da mutlaka katkısı, tavsiyesi olacaktır. Önümüzdeki günlerde kültür anlamında yapacağımız faaliyetlerin başında bu proje gelsin ve birlikte bu işi gerçekleştirelim” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kültür ve Sanatta da birçok ilklere imza atacaklarını söyledi. Kayseri Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Emel Demirezen dernek yönetim kurulu üyeleriyle Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret etti. Göreve geldiğinden bu yana ağırlıklı olarak alt yapı, projeler ve inşaatla ilgili çalışmalara yoğunlaştıklarını vurgulayan Başkan Mustafa Çelik,”Ocak, Şubat ve Mart […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz