Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan’ı inşa ettikleri yeni yapılarla modern bir kent görünümüne kavuşturduklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, önümüzdeki dönem bu yapılara yenilerini ekleyeceklerini ve sosyal tesis sayısını arttıracaklarını söyledi.

Bu doğrultuda vatandaşlardan gelen talep üzerine Mimarsinan Mahallesi’ne 2 bin 300 metrekare alan üzerine inşa edilecek sosyal tesisin temelinin atıldığını hatırlatan Başkan Çolakbayrakdar, tesisin hizmete girmesiyle birlikte bölgeye sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda büyük bir kazanım sağlayacağını ifade etti. Başkan Çolakbayrakdar; “Kocasinan Akademi’nin daha yaygın hale gelmesi için tesisler yapmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda Mimarsinan Mahallesi’ne modern bir sosyal tesis daha yapıyoruz. En kısa zamanda çalışmaları tamamlayarak, bölge sakinlerimizin hizmetine sunacağız. Tesisimizin içerisinde; yüzme havuzu ve fitness gibi spor aktivitelerinin yapılacağı fiziksel mekanlar olacak. Ayrıca bölge sakinlerinin keyifli vakit geçirecekleri Kafe Sinan gibi mekanlar yer alacak” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, yapılacak tesisin bölge sakinlerine Kayseri’ye hayırlı olması temennisinde bulunarak sözlerini noktaladı. (Kurum Haber)

KOCASİNAN, MODERN TESİSLERE YENİLERİNİ EKLİYOR

Kocasinan’ı inşa ettikleri yeni yapılarla modern bir kent görünümüne kavuşturduklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, önümüzdeki dönem bu yapılara yenilerini ekleyeceklerini ve sosyal tesis sayısını arttıracaklarını söyledi. Bu doğrultuda vatandaşlardan gelen talep üzerine Mimarsinan Mahallesi’ne 2 bin 300 metrekare alan üzerine inşa edilecek sosyal tesisin temelinin atıldığını hatırlatan Başkan Çolakbayrakdar, tesisin hizmete girmesiyle birlikte […]

03 Ocak 2019 'da eklendi ve 13 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA