Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kayseri’nin kimliğini yansıtacak projeleri hayata geçiren Kocasinan Belediyesi, Erkilet Osmangazi Mahallesi’ndeki emniyet hizmet binası çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor. Selçuklu mimarisi tarzındaki binanın inşai çalışmalarını inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Vatandaşlarımızın daha güvenli ve daha huzurlu bir şekilde yaşamaları için hizmetler üretiyoruz” dedi.

Mahallelerin ihtiyaçlarına göre hizmet sunduklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan her noktada vatandaşlarımıza hizmet üretiyoruz. Kamu, kurum ve kuruluşlarla ilgili yapılması gereken konularda işbirliği yaparak, hemşehrilerimize hizmetler sunuyoruz. Burada inşa ettiğimiz binamızı da Emniyet Müdürlüğü’müzle yaptığımız protokol neticesinde gerçekleştiriyoruz. Bu, vatandaşlarımızın daha güvenli ve daha huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlayacak bir hizmettir. Huzur şehri Kayserimizde vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak için gece-gündüz çalışan ve görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getiren güvenlik güçlerimizin her daim yanındayız ve destekçisiyiz. Emniyet binamız şimdiden şehrimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini “Kocasinan sakinlerimizin daha güvenli ve daha huzurlu bir yaşam sürmeleri için yoğun gayret sarf etmeye devam edeceğiz” diyerek noktaladı. (Kurum Haber)

KOCASİNAN’DA DAHA HUZURLU DAHA GÜVENLİ YAŞAM

Kayseri’nin kimliğini yansıtacak projeleri hayata geçiren Kocasinan Belediyesi, Erkilet Osmangazi Mahallesi’ndeki emniyet hizmet binası çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor. Selçuklu mimarisi tarzındaki binanın inşai çalışmalarını inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Vatandaşlarımızın daha güvenli ve daha huzurlu bir şekilde yaşamaları için hizmetler üretiyoruz” dedi. Mahallelerin ihtiyaçlarına göre hizmet sunduklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi […]

28 Eylül 2018 'da eklendi ve 22 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA