Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramını daha sağlıklı ve daha temiz geçirmesini sağlamak adına ilçe genelinde modern mobil kesimhaneleri ve modern kurban satış alanlarını hem temizliyor hem de ilaçlıyor. Periyodik olarak gerçekleştirilen ilaçlama ve temizlik çalışmalarını hızlandıran Kocasinan Belediyesi, vatandaşların takdirini topluyor.

Halk sağlığı için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kocasinan Belediyesi Veteriner Müdürlüğü ekipleri, Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı yeni nesil U.L.V ilaçlama sistemi ile kesim ve satış yerlerinde ilaçlama çalışmasını aralıksız sürdürüyor. Haşerelere karşı mücadele kapsamında en etken ve çevreci yöntemi uygulayan Veteriner Müdürlüğü ekipleri, kurban satış yerlerini sivrisinek ve karasinek gibi haşerelerden arındırarak, Kayserililere daha sağlıklı bir çevre sunuyor. Ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri’nin modern araçlar ile yürüttüğü çalışmalar sayesinde vatandaşlara daha temiz bir ortam sağlanıyor. Bayram boyu ve sonrasında da devam edecek olan ilaçlama ve temizlik çalışmaları ile vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda kurban ibadetlerini yerine getirebilmeleri amaçlanıyor. Daha güzel Kocasinan için yoğun gayret gösterdiklerini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet

Çolakbayrakdar, “Daha nezih ve daha sağlıklı şartlarda vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar ise Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a ve Kocasinan Belediyesi personeline teşekkür etti. (Kurum Haber)

KOCASİNAN’DA DAHA SAĞLIKLI BİR BAYRAM İÇİN PROFESYONEL TEMİZLİK

Kocasinan Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramını daha sağlıklı ve daha temiz geçirmesini sağlamak adına ilçe genelinde modern mobil kesimhaneleri ve modern kurban satış alanlarını hem temizliyor hem de ilaçlıyor. Periyodik olarak gerçekleştirilen ilaçlama ve temizlik çalışmalarını hızlandıran Kocasinan Belediyesi, vatandaşların takdirini topluyor. Halk sağlığı için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kocasinan Belediyesi Veteriner Müdürlüğü ekipleri, Dünya Sağlık Örgütü’nün […]

19 Ağustos 2018 'da eklendi ve 29 kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA