Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

 

Kocasinan Belediyesi’nin 2015 yılında hayata geçirdiği  ‘Hoş geldin bebek’ projesi kapsamında Kocasinan ailesine katılan yeni nefeslere ‘Gözaydın’ ziyaretleri devam ediyor.Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a destek olan eşi Fatma Çolakbayrakdar, düzenli olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerde, yeni nefeslere hayırlı olsun temennisinde bulunurken ailelerin sevinçlerine de ortak oluyor.

Kocasinan’ın Kırsal Mahallelerinden Güneşli ve Kızık Mahallerini ziyaret eden Fatma Çolakbayrakdar, Alparslan ve Sevgin ailelerinin misafiri oldu. Fatma Çolakbayrakdar,  ilk olarak Güneşli Mahallesi’nde ev hanımı Ümmü Gülsüm Alparslan’ın ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Zeynep bebeği ziyaret etti. Ailelerin mutluluğuna ortak olmaktan son derece memnun olduklarını belirten Fatma Çolakbayrakdar, Zeynep bebeği kucağına alıp, severek ‘Allah bahtını açık etsin, uzun ömür versin’  dedi. Fatma Çolakbayrakdar, Başkan Ahmet Çolakbayrakdar’ın yoğun iş temposu nedeniyle ziyarete katılamadığını ancak selamlarını gönderdiğini söyledi. Fatma Çolakbayrakdar, daha sonra ŞahanderSevgin’in bebeği Azra’yı ziyaret etti. Azra’yı kucağına alıp, abilerine çeşitli hediyeler veren Fatma Çolakbayrakdar, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Son olarak ise Kızık Mahallesi’nde 90 yaşında, torununun torununu görmenin sevincini yaşayan teyzenin misafiri olan Fatma Çolakbayrakdar, yeni doğan bebeği sevip, hayırlı olsun dileklerini sundu. 4 kuşak bir arada çekilen fotoğrafta yer alan Fatma Çolakbayrakdar, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Fatma Çolakbayrakdar, ziyaret ettiği ailelere Kocasinan Belediyesi tarafından hazırlanan “Hoş Geldin Bebek Seti” hediye ederek, yeni doğan bebeklere yönelik bu projenin devam edeceğini vurguladı. Fatma Çolakbayrakdar’ın ziyaretten dolayı duydukları mutluluğu dile getiren aileler ise Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. (Kurum Haber)

KOCASİNAN’DA HER YENİ NEFES, YENİ BİR HEYECAN DEMEK

  Kocasinan Belediyesi’nin 2015 yılında hayata geçirdiği  ‘Hoş geldin bebek’ projesi kapsamında Kocasinan ailesine katılan yeni nefeslere ‘Gözaydın’ ziyaretleri devam ediyor.Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a destek olan eşi Fatma Çolakbayrakdar, düzenli olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerde, yeni nefeslere hayırlı olsun temennisinde bulunurken ailelerin sevinçlerine de ortak oluyor. Kocasinan’ın Kırsal Mahallelerinden Güneşli ve Kızık Mahallerini ziyaret eden Fatma […]

17 Ağustos 2018 'da eklendi ve 34 kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA