ERÜ’DE “EVLİLİK OKULU SEMİNERLERİ” DEVAM EDİYOR

ERÜ’DE “EVLİLİK OKULU SEMİNERLERİ” DEVAM EDİYOR

11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’ÜN ACI GÜNÜ

11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’ÜN ACI GÜNÜ

KERKENES KAZISINDA DEMİR ÇAĞI’NA AİT KURT FİGÜRÜ BULUNDU

KERKENES KAZISINDA DEMİR ÇAĞI’NA AİT KURT FİGÜRÜ BULUNDU

HAKEMLERE ÇİRKİN SALDIRILARA AĞIR CEZALAR

HAKEMLERE ÇİRKİN SALDIRILARA AĞIR CEZALAR

TKB’DEN KOCASİNAN BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ

TKB’DEN KOCASİNAN BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ

KOCASİNAN’IN BÜYÜK BİR AİLE OLDUĞUNU ÇOLAKBAYRAKDAR GÖSTERDİ
KOCASİNAN’IN BÜYÜK BİR AİLE OLDUĞUNU ÇOLAKBAYRAKDAR GÖSTERDİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar her fırsatta dile getirdiği “Biz Kocasinan Olarak Büyük Bir Aileyiz” cümlesinin hakkını bir kez daha verdi. Bayram süresince çeşitli ziyaretlerde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kocasinan sakinlerinin evlerine konuk olup, bayramlarını kutladı. Gittiği her evde mutlulukla karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, “Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler […]

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar her fırsatta dile getirdiği “Biz Kocasinan Olarak Büyük Bir Aileyiz” cümlesinin hakkını bir kez daha verdi. Bayram süresince çeşitli ziyaretlerde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kocasinan sakinlerinin evlerine konuk olup, bayramlarını kutladı. Gittiği her evde mutlulukla karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, “Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Yapılan sosyal etkinliklerde özellikle şehit ailelerine yer vermeyi ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, bayramda da şehit ailelerini unutmadı. Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte, terör şehidi Fikret Tunç’un eşi Nuray Tunç ve ailesini ziyaret etti. Şehit ailesinin mutlulukla karşıladığı Başkan Çolakbayrakdar, aileyle bir süre sohbet ettikten sonra Kocasinan sakinlerine ziyaretlerini sürdürdü.

Argıncık Mahallesine giden Başkan Çolakbayrakdar, eşi ile birlikte önce Çakmak ailesini daha sonra üçüz bebekleri olan Meşeli ailesini ziyaret etti. Ziyaretlerde özellikle çocukların gözdesi olan Başkan Çolakbayrakdar, ziyaret sırasında hem ailelerin taleplerini dinledi hem de çocuklarla keyifli sohbetlere imza attı. Büyüklerin ellerini öpmeyi unutmayan Başkan Çolakbayrakdar, Uzun ailesini de ziyaret ederek büyüklerin duasını bir kez daha almış oldu.

Başkan Çolakbayrakdar, “Hep dile getirdiğim gibi Kocasinan büyük bir aile. İşte bu aile her geçen gün daha da büyüyen, daha mutlu ve daha huzurlu bir hale geliyor. Vatandaşlarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içinde gönül birliği oluşturuyoruz. Bundan dolayı adeta

Kocasinan ailesiyle gönülden gönüle bir iletişim kurduk. Çünkü sohbetimizi samimiyet ve güven üzerine kuruyoruz. Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Allah birliğimizi beraberliğimizi dirliğimizi bozmasın.” diye konuştu. (Kurum Haber)

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz