Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

KORKMAZ: “18-0’LIK BİR GALİBİYET İLE SAMSUN CUMHUR İTTİFAKI DİYECEKTİR” 

Bu haber 14 Mart 2019 - 11:39 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.
KORKMAZ: “18-0’LIK BİR GALİBİYET İLE SAMSUN CUMHUR İTTİFAKI DİYECEKTİR” 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, “Cumhur İttifakı Allah’ın izniyle Samsun’da başarı ile çıkacağından şüphem yok. 18-0’lık bir galibiyet ile Samsun Cumhur İttifakı diyecektir” dedi.
MHP 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, Samsun’da parti teşkilatları ile seçim çalışmalarına katıldı. 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri kapsamında MHP Genel Merkezi tarafından oluşturulan heyetler illerde ki çalışmalarına devam ediyor. Çalışma kapsamında MHP 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ile birlikte Terme, Çarşamba, Tekkeköy, İlkadım ve Atakum ilçelerinde çalışmalar yaptı. 3 gün süren program kapsamında ziyaret edilen ilçelerde Cumhur İttifakı’nın ve 31 Mart seçimlerinin sadece bir belediye başkanlığı seçimi olmadığının önemi anlatıldı.
Korkmaz, “Sayın Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda illerimizi ziyaret ederek 31 Mart seçimleri ile ilgili Cumhur İttifakı’nın önemi anlatıyor ve vatandaşlarımızın Cumhur İttifakı’na destek vermesini istiyoruz. 31 Mart 2019’da yapılacak olan seçimler için hep birlikte çok çalışıp istediğimiz sonucu alacağız. Burada geçirdiğimiz 3 gün boyunca gözlemlerimize göre Samsun’da ittifakın üyesi olan her iki parti teşkilatı ve belediye başkan adaylarının birbirleri ile olan uyumu bizlerin sonucun Cumhur İttifakı’nın kazanacağı konusunda şüphemizin olmadığını da gösterdi. Teşkilatlarımız ittifakın gereğini yerine getirmekteler öz verili bir çalışma hâkim tüm teşkilatlarda. Cumhur İttifakı Allah’ın izniyle Samsun’da başarı ile çıkacağından şüphem yok. Samsun’da Cumhur İttifakı’nın uyumu AK Parti ve MHP teşkilatlarının uyumu bunu getirecektir. 18-0’lık bir galibiyet ile Samsun Cumhur İttifakı diyecektir” diye konuştu. (iha)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA