MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

KUMTEL’DE TİS SEVİNCİ
KUMTEL’DE  TİS SEVİNCİ

Çelik-İş Sendikası ile Kumtel A.Ş arasındaki 1500 işçiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi mutlulukla sonuçlanmıştır. Tarafların 7 Şubat 2018 tarihinde yapılan mutabakata göre 2 yıllık dönemde ücretlere 1. Yıl %15, 2. Yıl asgari ücrete gelen artış oranı kadar ücret artışı sağlandı. Sosyal yardımlarda 1. Yıl %12, 2. Yıl %10 oranında artış sağlanmıştır. Ayrıca üyelerimize yılda 1 […]

Çelik-İş Sendikası ile Kumtel A.Ş arasındaki 1500 işçiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi mutlulukla sonuçlanmıştır. Tarafların 7 Şubat 2018 tarihinde yapılan mutabakata göre 2 yıllık dönemde ücretlere 1. Yıl %15, 2. Yıl asgari ücrete gelen artış oranı kadar ücret artışı sağlandı. Sosyal yardımlarda 1. Yıl %12, 2. Yıl %10 oranında artış sağlanmıştır. Ayrıca üyelerimize yılda 1 ton ithal linyit kömür ve Ramazan iaşesi verileye devam edilecektir.
40 gündür devam eden toplu iş sözleşmesinin her iki tarafı da memnun edecek bir sonuçla bitmesinin son derece sevindirici olduğunu ifade eden Çelik-İş sendikası Kayseri Şube Başkanı Celalettin Korkmazyürek, yapılan sözleşmenin günümüz şartlarının en iyilerinden birisi olduğunu hatırlatarak işverenle yapılan görüşmeler oldukça zorlu geçmiştir. Üyelerimizin de memnun olduğu bir sözleşme imzaladık. Bu konuda bizlere anlayış gösteren işverene teşekkür ederiz.
Daha önceki yıllarda olduğu gibi bundan sonrada işçiler olarak aldığımız ücretin karşılığını çalışarak, daha fazla üreterek vereceğiz. Kumtel işyerini şimdikinden çok daha ileri taşımak için, çalışanlar olarak bizlerde elimizden geleni yine yapmaya devam edeceğiz. Yapılan sözleşmenin memleketimize, şehrimize, işyerimize ve işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz