Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ BELEDİYESİ, AKARYAKIT İSTASYONU İLE 7 KONUT ARSASI VE 3 BAĞ VE SAYFİYE ARSASI İHALESİ

Bu haber 15 Ekim 2018 - 11:06 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ BELEDİYESİ, AKARYAKIT İSTASYONU İLE 7 KONUT ARSASI VE 3 BAĞ VE SAYFİYE ARSASI İHALESİ

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait olan Akaryakıt ve Servis İstasyonu ile 7 konut ,3 bağ ve sayfiye arsaların ihale ile satılacağını bildirdi.

Akaryakıt Servis istasyonu ve diğer arsalar, ihale ile 16 Ekim 2018 Salı günü saat 14.00’de satışa sunulacağını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Altınoluk Mahallesi Seher Bulvarı üzerinde yer alan Akaryakıt ve Servis istasyonu arsası daha satışa sunulmadan birçok firma ve kişi tarafından aranılarak bilgi alındı. Bu da gösteriyor ki Akaryakıt istasyonunun yoğun müşterisi olacak. Çünkü hem alanı hem mevkisi hem de Akaryakıt ile Servis İstasyonu olması cazibesini artırıyor. Bölgenin ayrıca gelişime açık olması ve her geçen gün yeni binaların yapılması akaryakıt istasyonuna talebi artıracaktır. Ayrıca 5 ayrı bölge de yer alan 7 konut ile 3 bağ ve sayfiye arsası da satışa çıkarıldı” dedi.

2929 m² alanlı akaryakıt ve servis istasyon arsanın 2 milyon muhammen bedelli satışa başlanacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, bu satış ile hem istihdama hem de ekonomiye katkı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER