Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN DOĞA DOSTU BEZ ÇANTALAR 

Bu haber 28 Ocak 2019 - 12:11 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN DOĞA DOSTU BEZ ÇANTALAR 

Melikgazi Belediyesi binlerce doğa dostu bez çantayı vatandaşlara dağıtacak.
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, çevre ve doğa dostu bir belediye olarak Doğayı korumanın görevleri arsında yer aldığını bu neden ile bez çanta dağıtarak plastik poşetlerin kullanıma son vereceklerini söyledi.
Geri dönüşüm hizmeti ve Geri Dönüşüm Ayrıştırma Merkezi ile çevreci bir belediye olarak referans olduklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç“Çevreye olan duyarlılığımızı bu konuda da göstererek, farkındalık oluşturmak istedik. Plastiğin ve poşetin kullanımının doğaya verdiği zararı uzmanlar açıklıyor. Biz de Melikgazi Belediyesi olarak poşet kullanımını azaltmak ve çevreci bilinçle hareketle, yaptırdığımız bez çantaları halkımıza naylon poşet getirenlere ücretsiz dağıtacağız” ifadelerini kullandı.
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, vatandaşları çevre konusunda daha duyarlı olunmaya davet ederken, gelecek nesillere güzel ve yaşanılabilir bir dünya bırakılması gerektiğini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA