Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Melikgazi Belediyesi’nin 7 ayrı Yatırımı HAYIRLI OLSUN

Bu haber 14 Ekim 2018 - 13:49 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.
Melikgazi Belediyesi’nin 7 ayrı Yatırımı HAYIRLI OLSUN

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile tamamlanan yatırım ve tesislerin toplu açılışının gerçekleştirilerek hizmete sunulduğunu söyledi.

Bugün Kayseri meydanın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın katılımı ile yatırım ve tesislerin toplu açılışının gerçekleştirildiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Kayseri şehir Meydanından halka hitap eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu toplu açılışı ile belediyemizce yapımı tamamlanan 7 yatırımı da hizmete sunmuştur.  Toplu açılışı yapılan yatırımların içerisinde Melikgazi Belediyemizin tarihi mekanların günümüze kazandırılması projesi kapsamında tamamlanan hizmetler ile Taha Carım Bulvarı 2. Etap yolu ve Kazım Karabekir Sağlık merkezi’dir. Şehrimize hayırlı olsun “ dedi.

Melikgazi Belediyesince 2018 yılı yatırımlar ile dolu dolu bir sezon yaşadığını ve önümüzdeki günlerde de açılışların devam edeceğini ifade eden Başkan Memduh BüyükkılıçKayseri ilinin yatırımları ve tesisleri, ekonomisi ve girişimciliği ile bir bölge şehri olduğunu bir kez gündeme getirdiğinisözlerine ekledi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER