MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MELİKGAZİ BELEDİYESPOR GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL TAKIMI TÜRKİYE 9. SU
MELİKGAZİ BELEDİYESPOR GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL TAKIMI TÜRKİYE 9. SU

Kayseri’nin salon sporlarındaki lokomotif takımı Melikgazi Belediyespor voleybol’da tarih yazmaya devam ediyor. Genç erkekler Türkiye finallerinde şehrimizi temsil eden Melikgazi Belediyespor muhteşem bir başarıya imza atarak Türkiye 9.su oldu. İl birinciliği, grup birinciliği, yarı final ve son olarak finale yükselen 32 takım ile 14- 21 Mayıs tarihleri arasında Adana’da şampiyonluk için mücadele eden Melikgazi Belediyespor […]

Kayseri’nin salon sporlarındaki lokomotif takımı Melikgazi Belediyespor voleybol’da tarih yazmaya devam ediyor. Genç erkekler Türkiye finallerinde şehrimizi temsil eden Melikgazi Belediyespor muhteşem bir başarıya imza atarak Türkiye 9.su oldu.
İl birinciliği, grup birinciliği, yarı final ve son olarak finale yükselen 32 takım ile 14- 21 Mayıs tarihleri arasında Adana’da şampiyonluk için mücadele eden Melikgazi Belediyespor geçtiğimiz yıl 22.olduğu finallerde bu sezon büyük bir başarıya imza atarak 9.olmayı başardı. Elde edilen bu önemli başarı teknik heyet, sporcular, yönetim ve Kayseri spor kamuoyuna büyük sevinç yaşattı.
Antrenör Fuat Kalay “Metin Tutum hocam ile birlikte sporcularımızı finallere çok iyi hazırladık. Her yıl katıldığımız finallerde bu sezon şansız mağlubiyetler aldık. Basit hatalar yüzünden mağlup olmasaydık bugün ilk 4 takım arasında olurduk. Ancak geçen sezon 22.olduğumuz bu kategoride 9. olmak kulübümüz açısından büyük başarı. Elde edilen bu başarı bizi önümüzdeki sene çok daha fazla gayret göstermemiz noktasında çok büyük güç olmuştur. Öncelikle bu başarının mimarı sporcularımızı, teknik ekipteki arkadaşlarımı ve bize her zaman inanan, güvenen ve destek olan başta Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıçolmak üzere kulüp başkanımız Serdar Öztürk ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum.”dedi.
Kulüp Başkanı Serdar Öztürk’de yaptığı açıklamada “Genç takımımız Türkiye’de voleybol sporuna büyük yatırımlar yapan köklü kulüplerin yer aldığı finallerde 5 galibiyet 2 mağlubiyet alarak Türkiye geneli genç takımlar arasında 9.olarak bize büyük sevinç yaşattı. Teknik ekip ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Melikgazi Belediyespor olarak alt yapıya verdiğimiz önemin karşılığını bu denli büyük başarılarla almamız uyguladığımız sistemin ne kadar doğru işlediğinin en önemli göstergesidir. A takımımızın iskeletini oluşturan bu gençler yüz akımız olmaya devam edecekler.”dedi
Melikgazi Belediye BaşkanıDr. Memduh Büyükkılıç’da“Yaptığı yatırım ve hizmetlerle Türkiye’nin Referans Belediyesi olan Melikgazi Belediyesini spor alanında özellikle de salon sporlarında başarı ile temsil eden ve son alarak 9.su olan Melikgazi Belediyespor Genç Erkekler Voleybol takımımızı tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum.” dedi. (Spor Servisi)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz