Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ ÇOCUK MECLİSİNCE LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA ÖZEL MORAL GÜNÜ

Bu haber 10 Kasım 2018 - 12:26 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ ÇOCUK MECLİSİNCE LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA ÖZEL MORAL GÜNÜ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisince Lösemili Çocuk Hastalar için Moral Günü düzenlendiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisince her yıl olduğu gibi bu yılda LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI Kayseri Şubesini ziyaret ederek tedavi gören lösemili çocuklar ve aileleri için moral günü düzenlediğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Çocuk Meclisi üyelerince LÖSEMİLİLER HAFTASI münasebeti ile gerçekleştirilen etkinlik ile SOSYAL BELEDİYECİLİK örneği sergilemiştir. Farkındalık oluşturmak ve “MASKE TAK” çalışmaları ile moral vermek istenmiştir. Melikgazi Belediyesi olarak bir sosyal etkinlik olması, çocuklarımızın ve ailelerinin değişik bir hava soluması bizim için çok önemliydi. Öncelikle çocuklarımızı ve ailelerini kutluyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI Kayseri Şube sorumlusu Arzu ÇOKEKEN ise Melikgazi Belediyesi Çocuk meclisimiz her yıl artık geleneksel hale gelen bu moral günleri ile Lösemi hastası çocuklara ve ailelerine çok büyük manevi desteklerini belirterek şunları söyledi: “Çocuklarımız ve ailelerinin en büyük ihtiyacı moral motivasyonudur. Bunu yıllardır bizlere sağlayan çocuk meclisi üyelerine teşekkür ediyorum. Melikgazi Belediyesinin bizlere olan desteğinin en önemli nedenlerinden biriside Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’ın doktor olmasıdır. Bizleri en iyi anlayan başkanımıza da göstermiş olduğu duyarlılık ve hassasiyetten dolayı şükranlarımı sunuyorum” (Kurum Haber)

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER