Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ İLÇE MÜFTÜSÜ POLAT BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ

Bu haber 21 Kasım 2018 - 12:14 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ İLÇE MÜFTÜSÜ POLAT BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ

Melikgazi İlçe Müftüsü Yahya Polat ve beraberindeki müftülük çalışanları,Mevlid-i Nebi haftası münasebetiyle Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, cami ve kuran Kurslarına yapmış oldukları yatırım ve hizmetleri ile Sabah Çorbası  bizden etkinliğine katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Melikgazi Belediyesince oluşturulan cami temizlik ekiplerince temizliğinin yapıldığını hatırlatan Melikgazi Müftüsü Yahya Polat Melikgazi Belediyesi de referans belediye olma özelliği ile bizlere her zaman sahip çıkmış ve destek olmuştur. Melikgazi camileri pırıl pırıl tertemiz, çevre düzenlemesi ile adeta park gibi bunu Melikgazi Belediyesine borçluyuz. Camilerimiz ibadet yeri yanında adeta birer sosyal mekana dönüşmüş ve dede ile torunun bulaşma yeri olmuştur. Ayrıca Sabah namazları sonrası SABAH ÇORBASI etkinliği ile anlamlı bir çalışmaya imza atmaktadır dedi.

Her hafta yan bir cami temeli attıkların yada açılışını gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç “Camilere hizmet ve yatırım yapmanın sonu olmaz. Dini tesislerimize yapılan hizmetlerimiz örnek gösterilmektedir. Adeta Melikgazi de yer alan tüm camiler belediyemize emanettir. Yıkık ve kullanılamayan eski tarihi camilerimizi aslına uygun olarak onarıyor ve ibadete açıyoruz. Önemli gün ve haftalar da gül suyu ile kokulandırıyoruz. “ diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, Alemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’in doğduğu bu manevi haftada ziyaretleri ve muhabbetleri ile gönlümüze dokunan İlçe Müftüsüne ve kıymetli heyetine teşekkür ediyorum diyerek sözlerine ekledi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA