Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ  “KENT İÇİ ULAŞIM İLE KENTSEL TASARIM PROJELERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI”

Bu haber 19 Eylül 2018 - 11:01 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ  “KENT İÇİ ULAŞIM İLE KENTSEL TASARIM PROJELERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI”

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak 2017 yılında Kent içi Ulaşım Kategorisinde Taha Carım Bulvarı Projesi ile Kentsel Tasarım Kategorisinde Germir İptida-i Mektebi projelerinin ödüllendirildiğini ve bu çalışmaların birçok yerel yönetimi de örnek gösterildiğini söyledi.

PROJELERİNİN ödüllendirildiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Ulusal düzeyde yayın yapan ve merkezi İstanbul’da bulunan Özel Kalem Dergisi’nin 10. Yerel Yönetim Ödül töreninde Melikgazi Belediyesi Kentsel Tasarım Kategorisinde “Dedelerimizden,Torunlarımıza” temasıyla hazırlanan tarihi Germir İptida-i Mektebi ve Kent içi Ulaşım Kategorisinde Taha Carım Bulvarı Projeleri ödüle layık bulunulmuştur. Akademisyenlerden oluşan jüri heyeti Türkiye’den 1716 projeyi değerlendirmiş, 34 proje ödüle layık bulmuştur. İKİ ÖDÜL ALAN TEK İLÇE BELEDİYE Melikgazi Belediyesi olmuştur. Bu da Melikgazi için bir övünç kaynağıdır. Bu ödül çalışmalarımıza şevk katmıştır dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ödül alan projelerin akademisyenlerden oluşan bir jüri heyetince ödüle layık bulunmasının aynı zamanda çalışmaların bilimselliğini de kanıtladığını kaydetti.

Başkan Memduh Büyükkılıç, belediye çalışmaların bu tür kurum, kuruluş ve mesleki oda ve derneklerce ödüllendirilmesinin çalışanları motive ettiğini ve şevk verdiğini sözlerine ekledi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA