MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

MELİKGAZİ KIYAFET EVİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI…
MELİKGAZİ KIYAFET EVİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI…

İhtiyaç sahibi aileler yararına pek çok proje gerçekleştiren ve sosyal belediyecilik ilkeleri ve toplumsal dayanışma doğrultusunda yeni bir çalışmayı hayata geçiren Melikgazi Belediyesi’nin, bugün açılışı yapılan MELİKGAZİ KIYAFET EVİ ile yine referans olacak. MELİKGAZİ KIYAFET EVİ açılışına Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, AK Parti Melikgazi […]

İhtiyaç sahibi aileler yararına pek çok proje gerçekleştiren ve sosyal belediyecilik ilkeleri ve toplumsal dayanışma doğrultusunda yeni bir çalışmayı hayata geçiren Melikgazi Belediyesi’nin, bugün açılışı yapılan MELİKGAZİ KIYAFET EVİ ile yine referans olacak.
MELİKGAZİ KIYAFET EVİ açılışına Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, AK Parti Melikgazi Kadın Kolları Başkanı Rabia Çamdal, Mahalle muhtarı, Belediye Birim müdürleri ile çok sayıda bölge halkı iştira etti.
Gönüllü vatandaşlar veya kurum ve kuruluşlardan temin edilen elbise, giyim, ev eşyası ve tekstil gibi çeşitli malzeme yardımların bu KIYAFET EVİ’NDE toplanarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara verileceğini belirten Başkan Memduh Büyükıkılıç, Battalgazi mahallesi, İlgün sokakta bulunan belediye sosyal tesisinde yine bir sosyal belediyecik uygulamasını yerine getirmiş olacağını söyledi.
Giyim ve Ev Tekstili alanında çeşitli giysi ve malzemelerin mağazada sergilenerek, ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırılması amaçlandığını bildirin Başkan Memduh Büyükıkılıç, MELİKGAZİ KIYAFET EVİ’NE gelen kişiler belirli bir sınır dâhilinde kayıt sistemi ile kendilerine uygun olan giysi ve gereçleri temin edebileceklerini kaydetti.
MELİKGAZİ KIYAFET EVİ’NİN Kayseri Valiliği, Melikgazi Kaymakamlığının ortak bir projesi olarak hizmet vereceğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:
“Melikgazi Belediyesi’nin Battalgazi Mahallesi, İlgün Sokakta bulunan Melikgazi Belediyesi Sosyal Tesisinde açılışı yapılan giyim mağazası ile ihtiyaç sahiplerine hizmet verilecektir. Hayırsever vatandaşlar başta olmak üzere kurum ve kuruluşların desteğiyle, ihtiyaç sahiplerine hizmet verecek olan bu mağazaya katkı sağlama çağrısında bulunuyorum. Melikgazi Kıyafet Evi bir mağaza düşüncesi ile hizmet verecek olup, bu uygulaman sosyal belediyecilik hizmetleri adına örnek bir çalışma teşkil etmektedir. İhtiyaç sahiplerinin mağazaya gelerek kendisine en uygun kıyafeti seçecek alacaktır. Sadece KIYAFET EVİ’NE kayıtlı olanlar ihtiyaçları kadar alabilecek. Bilgisayar ortamında kayıtları tutulacaktır. Hayır sevenlerden gelen giysiler önce yıkanacak, temizlenecek ve ütülenecektir”
Başkan Büyükkılıç, sosyal belediyecilik adına önemli adımlardan biri olan Melikgazi Kıyafet evi’nin bugünden itibaren hizmete açıldığını sözlerine ekledi.
MELİKGAZİ KIYAFET EVİ’NE bağışta bulunmak yâda bilgi edinmek isteyen kentlilerimiz, (0352 )252 1333 nolu telefondan her türlü bilgi edinebilir. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz