Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ ŞEHRİ;  İŞ DÜNYASI VE YATIRIMCILAR 18. MÜSİAD EXPO FUARINDA BULUŞTU…

Bu haber 22 Kasım 2018 - 12:35 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ ŞEHRİ;  İŞ DÜNYASI VE YATIRIMCILAR 18. MÜSİAD EXPO FUARINDA BULUŞTU…

Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Serbest Bölgesi Yönetim Kurulu BaşkanıMemduh Büyükkılıç, İstanbul’da düzenlenen 18. MÜSİAD EXPO, MÜSİAD VE 22. ULUSLARARASI İŞ FORMU KONGRESİ’NE hem belediye hem de Serbest Bölge yatırımcıları olarak iştirak edildi.

  1. MÜSİAD EXPO, MÜSİAD VE 22. ULUSLARARASI İŞ FORMU KONGRESİNİN yatırımcıların buluşması ve bir araya gelmesi için bir fırsat oluşturduğunu belirten BaşkanıMemduh Büyükkılıç, bu organizasyona dünyanın seçkin sanayi ile ticaret temsilcilerinin, bankacıların, iş dünyası temcilerinin iştirak ettiğini çünkü Türkiye’nin dünya ticaretine ve üretimine aday olduğunu kaydetti.

Tarihi İpek Yolunda Avrupa ile Asya arasında kalan Türkiye’nin bir ticaret yolu üzerinde olması ayrıca Kayseri ilimizin bu yolun tam ortasında olmasının ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükıklıç “Melikgazi Belediyesi olarak bu organizasyona özel davet ile iştirak etmemiz bir tesadüf değildir. Kayseri Belediye yatırımları ve özellikle Kayseri girişimci ruhunun ve Kayseri’nin önü açık bir üretim merkezi olmasının büyük katkısı ve etkisi olmuştur. Melikgazi bilindiği üzere Kayseri, Organize Sanayi Bölgesi, Mimarsinan Organize Sanayi ile Serbest Bölgesini barındırmaktadır.“ dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Serbest Bölgesi Ekonomi Bakanlığı’nın desteği ile bir çok projeye kapsamında yurt içi ve yurt dışı yatırımcıları ile toplantılar yapıldığını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA