AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

MELİKGAZİ TEŞKİLATI OLARAK SON DERECE İYİ ÇALIŞIYORUZ
MELİKGAZİ TEŞKİLATI OLARAK SON DERECE İYİ ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı Haziran ayı Danışma Meclisi toplantısını yaptı. Ak Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıya, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, ilçe koordinatörleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları ve partililer katıldı. Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Kadıoğlu, yaptığı açıklamada, Melikgazi ilçesinin belirlediği hedefler doğrultusunda çıtayı gün geçtikçe yükselttiğini […]

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı Haziran ayı Danışma Meclisi toplantısını yaptı.
Ak Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıya, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, ilçe koordinatörleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları ve partililer katıldı.
Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Kadıoğlu, yaptığı açıklamada, Melikgazi ilçesinin belirlediği hedefler doğrultusunda çıtayı gün geçtikçe yükselttiğini belirterek, “Sizler sayesinde AK Partimiz Kayseri`de bu çıtayı yükseltecek. Ve daha da yükseklere çıkaracak. Referandum seçimlerinde Melikgazi teşkilatının farkını bir kez daha gördük. Maşallah, teşkilatımızda başta kadın kollarımız olmak üzere gençlik kollarımız ve bizler son derece çok iyi çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı biraz daha artırmamız lazım. Melikgazi’de ulaşmadığımız vatandaşımız kalmamalı. Teşkilat olarak önümüzdeki günler de yapacağımız programlarla vatandaşlarımızla halkımızla iç içe olmaya onların sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan Melikgazi Belediye başkanımız sayın Memduh Büyükkılıç’a da ayrıca çok teşekkür ederim. Bizlerden ve partimizden hiçbir zaman desteklerini esirgemiyor. Kendisine sizlerin huzurunda bu desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederim” dedi.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, belediye çalışmalarına değinerek, “Melikgazi Belediyesi olarak, Melikgazi bölgesini yaşanabilir standartlara getirdik. Çok şükür gerek alt yapı, gerekse üst yapı itibari ile ciddi manada bir eksiğimiz kalmadı. Bu anlayış içerisinde önümüzdeki süreçte, daha çok tarihi yapılara sahip çıkacağız” diye konuştu. Buyükkılıç ayrıca toplantıda alınan kararların hayırlı olması temennisin de bulundu.
Konuşmaların ardından teşkilat mensupları ile görüş alış verişinde bulunuldu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz