Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ’DE AKILLI VEZNELER 

Bu haber 12 Kasım 2018 - 11:46 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ’DE AKILLI VEZNELER 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Belediyeye ödeme yapacak Mükelleflerin için gerekli kolaylıklar sağlandığını ve tüm İşlemlerin bilgisayar ile yapıldığını söyledi.
Ödemeler için tüm imkanların seferber edildiğini ve banka kartlarındaki ödemelerde taksit imkanı sağlandığını internet ödemeleri ile dünyanın her hangi bir yerinden ödeme yapılabileceğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, banka havalesi ile de ödeme yapılabileceğini kaydetti.
Nakit parası olmayan mükelleflerin isterlerse kredi kartı ile ödemelerini yapabileceklerini böylece hem vergilerini öderken bir taraftan da kredi kartlarına puan kazanabileceklerini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu;
“Belediye Çağrı Merkezi 252 13 33 nolu telefon ile her türlü bilgiye ve ilgiliye ulaşabilinmektedir. Yapılan tüm bu çalışmalar ile ister ev’de, ister İşyeri’nde ister tatil ve yurtdışında olsun, Banka Kartı, İnter-net, Banka havale, PTT ile ödeme imkanı yerine getirilmektedir. Ödenen her kuruş ise Melikgazililere hizmet olarak zaten geri dönmektedir.”   (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA