MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MELİKGAZİ’DE BAŞARILI KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI
  • BEYHANASMA
    • BEYHAN ASMA
    • BEYHANASMA@kayserihakimiyet2000.com
    • 1 Ocak 2018 - 12:55:25

Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından düzenlenen “Melikgazi Belediyesi 2018 Yılı Kentsel Dönüşüm Projesi”, KTO inşaat meslek komitesi üyelerine tanıtıldı.
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, KTO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, kurum idarecileri ve davetliler katıldı.
Başkan Dr. Büyükkılıç, belediye olarak kentsel dönüşüm çalışmalarını başarıyla yerine getirdiklerini ve bu sayede modern ve planlı şehirleri hayata geçirdiklerini belirtti.
Bölge ayrıştırmadan çalışmalar yaptıklarını aktaran Başkan Dr. Büyükkılıç : “En büyük metropol ilçe olarak 2016 itibarıyla 560 bin nüfusa ulaşmış olan Melikgazi ilçesi olarak da sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ediyor, vatandaşlarımıza daha iyi hizmeti nasıl verebilir onun gayreti içerisinde çalışıyoruz.
Kayseri, önceki dönemlerde Melikgazi ilçesinde ağırlıklı olmak üzere 40’a yakın mahallede gecekondulaşma mantığı içerisinde hareket edilmiş, şehrimizin etrafı adeta sarılmış, bir kambur oluşmuştu.
Melikgazi ilçemizde kentsel dönüşüm çalışmalarıyla alt yapı oluşturma mantığı içerisinde adeta şehrimizin doğusundan batısına tamamını kapsayacak şekilde 18 uygulaması, ferdi tapu çalışmaları, planlama teknikleri dâhil her türlü gayreti gösterdik.
Bu çalışmaları yaptıktan sonra insanlarımızı sosyal açıdan önemseyerek, onları mağdur etmeme anlayışı içerisinde hiçbir kardeşimizi sokağa atmadan, hiçbir kimsenin evini başına yıkmadan, binlerce konutu yapıp hak sahiplerine teslim ettik.
Dualarını aldık, gönüllerini kazandık. Sonuçta huzurlu ve mutlu bir şekilde vatandaşlarımız sıcak evlerine oturmalarına imkân sağladık.” Diye belirtmiştir.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz