Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ’DE GAZİLERE ÖZEL HİZMET 

Bu haber 19 Eylül 2018 - 11:12 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ’DE GAZİLERE ÖZEL HİZMET 

19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, vatan uğruna savaşan gazilerin her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.
Şehit yakınlarına ve gazilere kamu hizmetlerinde farklılık, ayrımcılık ve hizmette öncülük yapılacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç; “Vatanımız, şehit ve gazilerimizin ortaya koydukları bu azim ve kararlılıkla elde edilmiştir. Vatan için canlarını ortaya koyan gazilerimize, saygı duymak ve değerli kişiliklerine yaraşır imkânlar altında yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak toplumsal sorumluluğumuzdur” dedi.
Türk Milleti’nin tarih boyunca verdiği var olma savaşından essiz destanlar yazıp zaferle çıktığını kaydeden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Yurdumuzda her yıl 19 Eylül Gaziler Günü olarak kutlanmaktadır. Bugün millet olarak, birlik ve beraberlik içinde, bağımsız ve hür yaşıyorsak, bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu bilinçle, Bu duygu ve düşüncelerle; Gaziler Haftası’nı kutlarım, ebediyete intikal eden gazi ve şehitlerimizi rahmetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize de saygı ve şükranlarımı sunuyorum Melikgazi Belediyesi olarak şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize hizmette ayrımcılık yapacağız. Şehitlerimiz, bizlerin bağımsız ve hür yaşaması için vatan uğruna canlarını feda etti, gazilerimiz ise canları pahasına savaştı. Onlar için ne kadar ayrımcılık yapsak azdır. Yerel yöneticiler olarak bizlerin de bu vatan için yapacağımız çok şeyler olduğunu düşünüyoruz.” (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA