Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ’DE MUHTARLAR GÜNÜNDE ÖZEL TOPLANTI…

Bu haber 18 Ekim 2018 - 12:58 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ’DE MUHTARLAR GÜNÜNDE ÖZEL TOPLANTI…

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe sınırları içerisinde yer alan her mahalle muhtarı ile her zaman iç içe ve birlikte istişare içerisinde çalıştıklarını bildirdi.

Yerel alanda beklentilerin, eksikliklerin ve istenilenlerin neler olduğunu en iyi bilen ve takip eden kişilerin muhtarlar olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, bugün 19 Ekim MUHTARLAR GÜNÜ olduğunu, bundan dolayı bütün muhtarların MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ gönülden kutladığını söyledi.

Örnek ve referans gösterilen Melikgazi de mahalle muhtarların büyük katkısı olduğunu kaydeden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu;  “Mahalle muhtarımız bir araya getirerek hem iş görüşmesi yaptık hem de MUHTARLAR GÜNLERİNİ kutladık. Muhtarlarımızın taleplerinde ortak nokta, kapalı yüzme havuzu, spor tesisleri, kapalı semt pazaryerleri ve doğa temalı parklar istemektedirler. Melikgazi Belediyesinin yatırım ve hizmetleri sonucu ilçenin fiziki yapısı değiştiği gibi, bireylerin sosyal ve yaşam tarzlarında değişmiştir. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; ‘nereden nereye’. Hizmet çıtası yüksek olan bir belediye de muhtarlar toplantısı daha nezih ve yapıcı olmaktadır” (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER